Вінничани прощаються з 26-річним воїном-мінометником Володимиром Шевчуком

Вінничани прощаються з 26-річним воїном-мінометником Володимиром Шевчуком

14:29 29.03.2026

Володимир Шевчук свідомо обрав шлях захисника України. Після строкового армійського вишколу, він продовжив службу за контрактом. З осені 2024 року воював у лавах 5-ї окремої важкої механізованої бригади. Був мінометником.

Свій останній бій воїн прийняв 21 лютого поблизу села Гаврилівка Синельниківського району Дніпропетровської області. Йому було 26 років.

Народився Володимир Шевчук 13 липня 1999 року у селі Глібівка Київської області, проте виріс у Вінниці. Після здобуття базової середньої освіти у ліцеї №22 опанував кілька виробничих спеціальностей у Вищому художньому професійно-технічному училищі №5 і Вінницькому фаховому коледжі будівництва, архітектури та дизайну КНУБА. Також відслужив в армії. Набутті там знання й навички Володимир вирішив продовжувати реалізовувати у лавах Збройних Сил України. З війни на нього чекала мати, в якої він був єдиною дитиною.

Володимир був чудовим сином, дуже добрим і щиросердним. Він не вмів викручуватися, хитрити чи ухилятися від роботи, – каже мати полеглого воїна Наталя. – Хто б не попросив, Володимир одразу йшов допомагати, не зважаючи на свої плани та час. За це його любили всі. В армії він також був на гарному рахунку.

Прощання з Героєм

  • Чин поховання воїна відбудеться о 15:00 на кладовищі у Луці-Мелешківській.

Нагадаємо, на війні загинув 45-річний стрілець-вогнеметник із Гайсина Михайло Безскурський. Про це інформує Гайсинська міська рада.

Читайте також

Передчасна втрата не стало директорки Жмеринського ліцею №5
Передчасна втрата: померла талановитий педагог, директорка Жмеринського ліцею
Детальніше
Останки полковника Армії УНР Євгена Коновальця повернулися в Україну
Останки полковника Армії УНР Євгена Коновальця повернули в Україну
Детальніше
Тричі поранений, тричі повертався у стрій Вінниця прощається з Героєм-кулеметником
Тричі поранений, тричі повертався у стрій: Вінниця прощається з 48-річним Героєм-кулеметником
Детальніше
Захищав небо над Вінниччиною місьяни вшанують пам'ять про 41-річного воїна
Захищав небо над Вінниччиною: містяни вшанують пам'ять про 41-річного добровольця
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
До 20 серпня триває прийом робіт на фестиваль «Незламний ВІННИЦіЯнський»
До 20 серпня триває прийом робіт на фестиваль «Незламний ВІННИЦіЯнський»: переможця чекає пікап
Детальніше