Вінничани перемогли на Всеукраїнському турніру зі змішаних єдиноборств

17:18 04.12.2023

Збірна Вінницької області перемогла у Всеукраїнському турніру зі змішаних єдиноборств «Кубок Заходу», що відбувся з 1-3 грудня у Львові.

Про це інформує Вінницька обласна федерація змішаних єдиноборств MMA.

Вінницькі бійці здобули дев'ять золотих, 11 срібних та дві бронзові нагороди. В командному заліку наша збірна посіла перше місце, - йдеться у повідомленні.

Загалом в турнірі взяли участь близько 300 спортсменів з Київської, Львівської, Хмельницької, Черкаської, Харківської, Рівенської, Волинської, Закарпатської областей.

Вінниччину на турнір представили спортсмени з чотирьох клубів, а саме:

• СК «Гепард», Тульчин (тренери В.Соляр та В.Лукіянчук)
  • СК «Будокай», Жмеринка (тренер О.Кравчук)
  • СК «Боєць», Хмільник (тренер С.Городівський)
  • СК «Сапсан», смт Чечельник (тренер Д.Таранець)

Нагадаємо, вінничанка Софія Оленич здобула “срібло” на 15 чемпіонаті Європи серед спортсменів із порушенням слуху. Софія виконала норматив майстра спорту України міжнародного класу у вправі ПП-міх змішана вправа (стрільба з пневматичного пістолета на 10 метрів).