Вінничанам розповіли, що робити, коли стикнулись з домашнім насильством

Вінничанам розповіли, що робити, коли стикнулись з домашнім насильством

15:57 23.04.2021

Сьогодні, 23 квітня, у Вінниці на проспекті Космонавтів перехожим розповідали про домашнє насильство та як йому протидіяти. Акцію влаштували міський центр соціальних служб, ГО "Бюро інституційного розвитку" та ГО "Міжнародна антинаркотична асоціація м. Вінниці". На дошках оголошення біля будинків розклеїли інформаційні листівки, флаєри з інформацією про те, де і яку допомогу можна отримати у випадках домашнього насильства.

Вінничанам розповіли, що робити, коли стикнулись з домашнім насильством

Відзначимо, що у Вінниці створено Сектор протидії домашньому насильству, у складі якого працюють 21 працівник/ця поліції. Дві мобільні групи поліції з протидії домашньому насильству чергують цілодобово - на правому та лівому березі міста. Також постраждалих супроводжує муніципальний денний центр соціально-психологічної допомоги, для тимчасового проживання створені кризові кімнати.

Вінничанам розповіли, що робити, коли стикнулись з домашнім насильством

Вінничани, які зіткнулися з проблемою насильства, можуть отримати  у міському центрі психологічну підтримку, юридичні консультації, систему інтегрованих соціальних послуг, спрямованих на розвиток навичок безконфліктних сімейних комунікацій, розкриття внутрішнього потенціалу особистості.  

В нашій організації діє проект "Поліція і громада. Разом проти насильства". В рамках цього проекту у нас було заплановано багато заходів, але у зв'язку з карантином ми їх попереносили. Ми вирішили разом із нашими партнерами хоча б поінформувати громаду і біля будинків на дошках оголошення розмістити інформацію про домашнє насилля і куди звертатися тим, хто від нього постраждав. Адже як показало опитування, яке ми провели на проспекті Космонавтів, ми побачили, що люди не знають що можуть скористатися послугами міського денного центру. Важливо інформувати, щоб люди були обізнані, - зазначила директорка ГО "Бюро інституційного розвитку" Наталія Сергієнко. 

Вінничани, які потребують допомоги, можуть звернутися до мобільних бригад соціально-психологічної допомоги за тел.: 093-900-15-60, 098-900-15-60; до денного центру пр-т Космонавтів, 30(3-й поверх), (0432)67-04-60,  093-900-15-60,  098-900-15-60; а бо ж до поліції – 102.

Вінничанам розповіли, що робити, коли стикнулись з домашнім насильством

Довідка:

Масштаби домашнього насильства вражаючі – згідно досліджень, його зазнавала кожна 5-а жінка, що має досвід шлюбу (за даними Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні). Масштаби насильства по відношенню до дітей наразі оцінити неможливо. У нашому місті всі, хто стикається з проблемою домашнього насильства, можуть отримати комплексну допомогу та підтримку.

Вінничанам розповіли, що робити, коли стикнулись з домашнім насильствомВінничанам розповіли, що робити, коли стикнулись з домашнім насильствомВінничанам розповіли, що робити, коли стикнулись з домашнім насильствомВінничанам розповіли, що робити, коли стикнулись з домашнім насильствомВінничанам розповіли, що робити, коли стикнулись з домашнім насильством

Нагадаємо, У Вінниці розпочав діяти денний центр соціально-психологічної допомоги

Читайте також

Автобус з історіями людей, які пережили сучасне рабство, запустили у Вінниці
Детальніше
У Вінницькому районі директор школи підняв руку на 13-річного учня
Детальніше
Суд оштрафував вінничанина за домашнє насильство на 170 гривень
Детальніше
Вінницькі патрульні навчали жінок оборонятись від кривдників 
Детальніше
На сесії міської ради затвердили «Програму для кривдників»
Детальніше
Вінничан закликають повідомляти про контент із сексуальним насильством над дітьми
Детальніше