Вінничанам радять мати радіоприймачі для інформування в екстрених ситуаціях

Вінничанам радять мати радіоприймачі для інформування в екстрених ситуаціях

16:21 25.05.2022

У разі виведення з ладу системи централізованого оповіщення, вінничани мають знати, що всю необхідну інформацію вони можуть почути на радіо "Місто над Бугом". Для цього вже сьогодні кожен має подбати про те, щоб у своєму домі мати FM-приймач на батарейках. Трансляція ефіру здійснюється на частоті 101,8 МГц.

У випадку, коли в місті зникло світло, телефонний зв’язок, телевізійна трансляція, чи стались збої в роботі зовнішньої системи оповіщення, у Вінниці передбачено альтернативний варіант інформування мешканців.

Перше, що мають зробити люди, це увімкнути радіо "Місто над Бугом" на частоті 101,8 МГц. Радіосигнал можна отримати через автономні приймачі, телефони, які мають відповідні характеристики, радіо в автомобілі. Також трансляція доступна і через ті приймачі, які приєднані до проводової радіомережі. Такий доступ мають люди, які й досі залишають абонентами проводового мовлення і вчасно сплачують за цю послугу, - повідомляє Вінницька міська рада.

Крім цього, в разі екстреної ситуації в місті буде організовано оповіщення у місцях масового скупчення людей за допомогою засобів гучномовного зв’язку спецавтомобілів та електромегафонів.

Нагадаємо, що резервна система термінового інформування населення призначена для оперативного доведення сигналів і повідомлень про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій природного, техногенного та воєнного характеру, постійного інформування їх про обстановку, що склалася у зоні можливого ураження.

Нагадаємо, 7 квітня ДСНС разом з мобільними операторами запустила нову систему оповіщення громадян. Повідомлення про тривогу відразу виводиться на екран телефону, поверх усіх програм або заблокованого екрана.

Читайте також

Поблизу Вінниці знайшли та знищили снаряд часів Другої світової війни
Поблизу Вінниці знайшли та знищили снаряд часів Другої світової війни
Детальніше
Денис Єршов із Козятинської громади: прощання з воїном
Воїн із Козятинської громади Денис Єршов помер під час служби у Сумах
Детальніше
Бойовий медик із Турбівської громади Олександр Задоєнко повернувся з ворожого полону
Бойовий медик із Турбівської громади Олександр Задоєнко повернувся з ворожого полону
Детальніше
Кулеметник із Вінниччини не повернувся з бою — громада зустріне його живим коридором
Кулеметник із Вінниччини не повернувся з бою — громада зустріне його "живим коридором"
Детальніше
Штурмовик з Донеччини отримав медаль «За поранення» під час реабілітації у Хмільнику
Штурмовик з Донеччини отримав медаль «За поранення» під час реабілітації у Хмільнику
Детальніше
Вінниця прощається з 24-річним добровольцем, який загинув на Запорізькому напрямку
Вінниця прощається з 24-річним добровольцем, який загинув на Запорізькому напрямку
Детальніше