Вінницькі музиканти провели благодійний "квартирник" на підтримку ЗСУ

Вінницькі музиканти провели благодійний "квартирник" на підтримку ЗСУ

16:43 25.05.2022

У Вінниці в креативному просторі "Artinov" відбувся "квартирник" для збору коштів на підтримку Збройних Сил України. Співак Владислав Хохлан і гітарист Олексій Кухар у тандемі виконували українську класику, зокрема, "Минає день, минає ніч", "Лиш раз цвіте любов", "Ти подобаєшся мені". Також відбулася прем’єра авторської пісні музикантів "Ми".

Під час концерту був стрім, тож люди зі всього світу могли насолоджуватися українською музикою та за бажання робити благодійні внески.

Ми й раніше проводили "квартирники", щоправда, для підтримки молодих виконавців. Але сьогодні під час широкомасштабного вторгнення ситуація змінилася і ми переформатували їх задля благодійності. Це допомагає не тільки збирати кошти для наших захисників, а й трішки розвантажити людей морально. Один із членів нашої команди пішов до лав ЗСУ і нині на передовій боронить Україну. Тож ми знаємо з перших вуст, чого не вистачає нашим військовим, — розповіла одна з організаторів заходу Марина Остапенко.

Вінницькі музиканти провели благодійний "квартирник" на підтримку ЗСУ

Нагадаємо, вінницький звукорежисер, продюсер, співак і гітарист Нік Комісаренко провів 10-годинний благодійний онлайн-концерт на підтримку українських військових.

Читайте також

Герої без зброї у Вінницькій громаді нагородили волонтерів, які щодня готують тони домашньої їжі для передової
Герої без зброї: у Вінницькій громаді нагородили волонтерів, які щодня готують тони домашньої їжі для передової
Детальніше
Світові хіти Bon Jovi та Billie Eilish у виконанні хору вінничан запрошують на унікальне шоу
Світові хіти Bon Jovi та Billie Eilish у виконанні хору: вінничан запрошують на унікальне шоу
Детальніше
Сльози радості та 42 роки історії у Вінниці прогримів благодійний марафон на честь народження «Барвінку»
Сльози радості й 42 роки історії: у Вінниці прогримів благодійний марафон на честь «Барвінка»
Детальніше
Вінницька громада прощається з 35-річним захисником Кринок
Вінницька громада прощається з 35-річним захисником Кринок
Детальніше
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Детальніше
Подвиг житиме у граніті на Вінниччині вшанують пам’ять полеглого захисника Олега Патоки
Подвиг житиме у граніті: на Вінниччині вшанують пам’ять полеглого захисника Олега Патоки
Детальніше