Вінничан запрошують на зустріч із відомим мандрівником-екстремалом
Вінничан запрошують на зустріч із відомим мандрівником, фахівцем з екстремального одиночного виживання Сергієм Гордієнком.
Зустріч анонсує департамент маркетингу міста та туризму Вінницької міськради.
20 липня о 17:30 в Туристичному хабі Visit Vinnytsia (вул.Соборна, 89) відбудеться зустріч з відомим мандрівником, фахівцем з екстремального одиночного виживання та дослідником Сергієм Гордієнком, який завершує свою пішохідну експедиційну акцію «Україна – фортеця європейської свободи» (Дніпро – Говерла – Дніпро), розпочату 25 березня цього року, - йдеться у повідомленні.
Подія відбудеться за сприяння департаменту маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради та «Офісу туризму Вінниці».
Мандрівник під час зустрічі ділитиметься своїм багатим досвідом, який допоможе людям виходити зі складних ситуацій. Які необхідні речі мати при собі в пішохідних мандрівках на 30-40 кілометрів у день? Що може знадобитися в критичних моментах, коли людина опиняється сам на сам з непередбачуваними обставинами? Як долати мороз в -50 і спеку в 60 градусів у тіні?
Про все це, а також про останній похід у понад 3 тисячі кілометрів на найвищу точку України Сергій Гордієнко розповість вінничанам, до яких завітає на зворотному шляху з Кам’янця-Подільського і Бару. Також в рамках зустрічі пройде виставка фоторобіт дослідника, знятих під час його експедицій в Арктику й Антарктику.
Портрет мандрівника
Сергій Гордієнко - дійсний член Українського географічного товариства і почесний член Національного географічного товариства США, академік Міжнародної академії дитячо-юнацького туризму і краєзнавства, доцент Київського університету туризму, економіки і права.
- За період своєї науково-професійної діяльності Сергій Гордієнко двічі (1995, 1998 роки) досягав Північного Полюса, де першим в історії підняв державний прапор України.
- У 1996—1997 роках був інструктором з техніки виживання у високих широтах у складі Першої наукової української експедиції в Антарктиду.
- Здійснив семимісячний перехід вздовж Антарктичного півострова, за що отримав медаль від Національного антарктичного наукового центру «За вдалу зимівлю». Протягом 1999—2000 рр. пройшов уздовж Південної Америки від міста Ушуайя (Вогняна Земля) до міста Мехіко (Мексика) понад 19 тис. км.
- У 1999 році створив експедиційний центр «Соло-екстрім», метою якого є підготовка фахівців з виживання і проведення екстремальних експедицій.
Нагадаємо, вінничан запрошують на екскурсію в село Жорнище, що в Іллінецькому районі. Це місце й досі зберігає безліч таємниць.