Вінничан просять без нагальної потреби не користуватись приватними авто

Вінничан просять без нагальної потреби не користуватись приватними авто

15:10 27.02.2022

Вінничан просять без нагальної потреби не користуватись приватними авто: з метою безпеки та економії пального. А також – щоб не перевантажувати блокпости.

Люди можуть пересуватись містом громадським транспортом, який працює згідно з графіком та відповідно до комендантської години з 7.00 до 22.00. Крім того часу, коли оголошується повітряна тривога.

Працівники критичної інфраструктури та люди, задіяні в теробороні, при пересуванні автотранспортом повинні мати при собі документи, що посвідчують особу, службове посвідчення. Відповідні безпекові заходи передбачені законодавством в умовах воєнного стану.

Нагадаємо, УВАГА! У зв'язку з воєнним станом вводиться особливий безпековий режим. Обмежується рух приватного автотранспорту на території Вінницької громади.

Читайте також

У Літині зупинили п'яного мопедиста без прав — алкотестер показав 2,20 проміле
У Літині зупинили п'яного мопедиста без прав — алкотестер показав 2,2 проміле
Детальніше
Кулеметник із Вінниччини не повернувся з бою — громада зустріне його живим коридором
Кулеметник із Вінниччини не повернувся з бою — громада зустріне його "живим коридором"
Детальніше
Штурмовик з Донеччини отримав медаль «За поранення» під час реабілітації у Хмільнику
Штурмовик з Донеччини отримав медаль «За поранення» під час реабілітації у Хмільнику
Детальніше
Вінниця прощається з 24-річним добровольцем, який загинув на Запорізькому напрямку
Вінниця прощається з 24-річним добровольцем, який загинув на Запорізькому напрямку
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
ДТП у Гайсині літня жінка перебігала дорогу і потрапила під колеса авто
ДТП у Гайсині: літня жінка перебігала дорогу і потрапила під колеса авто
Детальніше