Вінничан просять без нагальної потреби не користуватись приватними авто

Вінничан просять без нагальної потреби не користуватись приватними авто

15:10 27.02.2022

Вінничан просять без нагальної потреби не користуватись приватними авто: з метою безпеки та економії пального. А також – щоб не перевантажувати блокпости.

Люди можуть пересуватись містом громадським транспортом, який працює згідно з графіком та відповідно до комендантської години з 7.00 до 22.00. Крім того часу, коли оголошується повітряна тривога.

Працівники критичної інфраструктури та люди, задіяні в теробороні, при пересуванні автотранспортом повинні мати при собі документи, що посвідчують особу, службове посвідчення. Відповідні безпекові заходи передбачені законодавством в умовах воєнного стану.

Нагадаємо, УВАГА! У зв'язку з воєнним станом вводиться особливий безпековий режим. Обмежується рух приватного автотранспорту на території Вінницької громади.

Читайте також

Обіцяла знайти брата у полоні та допомогти з інвалідністю шахрайку з Могилів-Подільського взяли під варту
Обіцяла знайти брата у полоні та допомогти з інвалідністю: шахрайку з Могилів-Подільського взяли під варту
Детальніше
У Вінниці під час комендантської години зупинили п'яного водія електросамоката
У Вінниці під час комендантської години зупинили п'яного водія електросамоката
Детальніше
Водії вінницьких автобусів і тролейбусів пройшли інструктаж із безбар'єрного обслуговування пасажирів
Водії вінницьких автобусів і тролейбусів пройшли інструктаж із безбар'єрного обслуговування пасажирів
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
Сім родин полеглих захисників із Жмеринщини отримали посмертні нагороди
Сім родин полеглих захисників із Жмеринщини отримали посмертні нагороди
Детальніше
П'ять нагород — посмертно у Піщанській громаді вшанували захисників Тульчинщини
П'ять нагород — посмертно: у Піщанській громаді вшанували захисників Тульчинщини
Детальніше