Вінницю хочуть позбавити сучасного аеропорту

Вінницю хочуть позбавити сучасного аеропорту

17:11 14.08.2020
36

Вінницю хочуть позбавити сучасного аеропорту. З такої надзвичайної новини розпочав свій щотижневий брифінг мер Сергій Моргунов.

Мер Вінниці Сергій Моргунов 14 серпня 2020 року повідомив, що 13.08.2020 отримав інформацію про те, що в уряді готують на найближче засідання проект рішення, яким збираються виключити вінницький аеропорт з переліку об’єктів, на які передбачено державне фінансування до 2023 року. Фактично це означатиме повну зупинку реалізації проекту реконструкції злітно-посадкової смуги міжнародного аеропорту «Вінниця».

А в цей час, за оцінкою експертів, він за останніх 5 років є найбільш розвиненим аеропортом з точки зору пасажиропотоку у всій центральній частині України. Міська рада приділяє велику увагу розвитку його інфраструктури, аеровокзалу та злітно-посадкової смуги і вклала у це майже 10 млн гривень з бюджету громади. Завдяки кропіткій роботі влади і фінансовій допомозі уряду Володимира Гройсмана вже підготовлений проект реконструкції злітно-посадкової смуги аби вінницьке летовище отримало статус міжнародного. 

Мені в цілому незрозуміла вибіркова ситуація і позиція міністерства інфраструктури по відношенню до вінничан. Вінниця, фактично, —  єдине місто, яке виключають з цієї програми, разом із тим включають інші міста. Тому я звертаюся до членів уряду, до прем’єр-міністра України — не робити цього. Я переконаний, що і Вінниця, і вінничани, і військово-повітряні сили України повинні мати сучасний аеропорт, аеродром. Далі ми будемо проводити реконструкцію аеровокзалу. Для того, щоб могли нормально сідати і злітати як пасажирські літаки, так і військові, — наголосив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.


 

Читайте також
Embedded thumbnail for Новини 13:00 за 21 вересня 2020 року
Місто
19
Новини 13:00 за 21 вересня 2020 року
новини1300
Вінниця
Детальніше
Місто
9
На Шепеля стався прорив мережі водопостачання
Перекрили смугу руху у напрямку центру міста. У Вінниці на вулиці…
Вінниця
Шепеля
водоканал
проривводи
перекриттяруху
Детальніше
Місто
13
«Париж» у Вінниці. На Стрілецькій встановлюють репліку Ейфелевої вежі
На перехресті між вулицями Київська та Стрілецька почали встановлювати…
Вінниця
ейфелевавежа
вежа
київська
СТрілецька
Детальніше
Embedded thumbnail for Випуск новин ВІТА за 18 вересня 2020 року
Місто
31
Випуск новин ВІТА за 18 вересня 2020 року
новини1900
Вінниця
Детальніше