Вінницьких медиків привітали з професійним святом

Вінницьких медиків привітали з професійним святом

14:02 17.06.2021
106

17 червня у кінотеатрі "Родина" медичних працівників Вінниці привітали з професійним святом. Представники міської влади подякували за роботу лікарям, фельдшерам, медичним сестрам та вручили їм грошові премії та грамоти. А пологовому будинку №2 подарували сертифікат на придбання обладнання.

Вінницьких медиків привітали з професійним святом

На початку урочистостей з нагоди відзначення Дня медичного працівника присутніх привітав секретар міської ради Павло Яблонський:

Для мене велика честь вітати вас з професійним святом. Також передаю слова вітання від міського голови Сергія Моргунова. Сьогодні це свято об'єднує у Вінниці близько п'яти тисяч працівників галузі охорони здоров'я. Лікарі, медичні сестри, фельдшери, санітари, лаборанти - всі працівники медичної сфери працюють як єдина, монолітна професійна команда. А пандемія коронавірусу в повній мірі розкрила важливість професії лікаря. Жертвуючи своїм часом і здоров'ям, ризикуючи своїм життям, ви довели свою самовідданість. Ви працювали на межі людських можливостей. Я впевнений, що ще ніколи наше майбутнє так не залежало від ваших знань, умінь та досвіду.

Вінницьких медиків привітали з професійним святом

Він підкреслив, що вінницькі лікарі - найкращі в Україні.

Команда галузі охорони здоров'я у Вінниці – це приклад професіоналізму. Ми завжди будемо робити все для того, щоб покращити ваші умови праці, а саме головне – підвищити якість медичних послуг. Міський голова Сергій Моргунов завжди робить на цьому акцент. Ми впевнені, що здоров'я вінничан - в надійних руках. Тож бажаю усім медичним працівникам здоров'я, добробуту, благополуччя, – каже Павло Яблонський.

Вінницьких медиків привітали з професійним святом

Також привітав медичних працівників директор департаменту охорони здоров'я міської ради Олександр Шиш.

Останні півтора роки були щедро сповнені шалених викликів, переважно пов'язаних з епідемією коронавірусу. Але було й хороше – безпрецедентна підтримка медицини міською владою, і завдяки цьому ми вистояли, – зазначив Олександр Шиш.

Вінницьких медиків привітали з професійним святом

Серед медиків, які приймали сьогодні вітання, була і сімейна лікарка Центру первинної медико-санітарної допомоги №1 Оксана Голубович.

Робота медика важка, особливо у ситуації з коронавірусом. Було витрачено багато часу на боротьбу з ним. Але завдяки злагодженій роботі медичних працівників: як тих, хто працює в амбулаторіях, так і тих, хто допомагає пацієнтам у стаціонарах, - ми впорались з викликами. На жаль, не обійшлось без втрат. Але мусимо рухатись і боротись далі. Напередодні свята бажаю колегам сили, терпіння, витримки і обов'язково - взаєморозуміння та взаємоповаги. А пацієнтам – здоров'я і берегти себе, – каже Оксана Голубович.

Вінницьких медиків привітали з професійним святомВінницьких медиків привітали з професійним святомВінницьких медиків привітали з професійним святомВінницьких медиків привітали з професійним святомВінницьких медиків привітали з професійним святом

Нагадаємо, Маленьких вінничан привітали з Міжнародним днем захисту дітей

Читайте також
19 червня у 3-х Центрах вакцинації проти Covid-19 щепили майже тисячу вінничан
Детальніше
Архієпископ Михаїл нагородив медпрацівників лікарень Гайсинського району
Детальніше
У Вінниці розпочав роботу Центр вакцинації проти Covid-19
Детальніше
В Бершаді рятувальники, медики та поліція провели навчання з ліквідації наслідків ДТП
Детальніше
У Вінниці обговорили розвиток кардіохірургії та трансплантації
Детальніше
До Вінниці на форум з кардіохірургії приїхали лікарі та науковці зі всієї України
Детальніше