Вінницькі студенти стали призерами національного етапу міжнародних змагань

Вінницькі студенти стали призерами національного етапу міжнародних змагань

11:23 24.05.2021
67

Інженерні змагання "Ebec’21" проводить міжнародна студентська організація BEST. Національний етап змагань проходив у Києві 10-14 травня в онлайн режимі по двох секціях "Casestudy" та "TimeDesign". У кожній секції взяли участь чотири команди з Києва, Львова, Вінниці та Запоріжжя.

Команда Факультету інформаційних технологій та комп'ютерної інженерії "Анігіляторна пушка" представляла вінницький університет у секції "Casestudy" та стала призером національного етапу Інженерних змагань "Ebec’21", посівши третє місце.

Своїми враженнями від участі в національному етапі Інженерних змагань "Ebec’21" ділиться першокурсник кафедри програмного забезпечення вишу Павло Степанчук:

Інженерні змагання було організовано і проведено на дуже високому рівні. Спонсорами змагань були відомі компанії: "Київстар", "DataArt", "Megogo" та інші. Мова проведення Інженерних змагань "Ebec’21" – англійська.Попри те, що захід проходив онлайн, організатори, окрім завдань, запровадили багато крутих та веселих соціальних активностей через платформу Zoom. Цікавими були завдання на Інженерних змаганнях. Зокрема завдання від компанії "Київстар" було пов’язане з розвитком мобільного зв’язку. Як відомо, у нас в Україні є три провайдери мобільного зв’язку: "Київстар", "Vodafone", "LifeCell". Давався 4 умовний оператор "Fourth" з деякою базою користувачів (7 мільйонів). Завдання полягало у тому, щоб вивести "Fourth" на 3 місце по вживаності з підняттям частки доходу на ринку на 20%, базу користувачів на 25%, а також забезпечити впровадження 5G. Термін розвитку і запровадження нових технологій – 5 років. Цікавим та актуальним було завдання було від компанії "DataArt". Необхідно було підготувати та презентувати своє рішення для комплексного постачання предметів першої необхідності в самоізоляції під час пандемії таким чином, щоб було охоплено інтереси та проблеми усіх залучених сторін. Також для залучення спонсорів запровадити можливість виходу на великий ринок.Саме рішення може бути застосуванням, автоматизацією рутинних процесів, додаванням додаткового персоналу, використанням роботів та безпілотників тощо. Кінцева мета для звичайного користувача – мати можливість не контактувати з іншими людьми. На розробку свого рішення й ідеї командам надавалося 8 годин. Кожній команді відводилося по 10 хвилин, щоб презентувати результати роботи, а потім журі мали змогу протягом 5 хвилин ставити питання команді, яка презентує свій проєкт.

Нагадаємо, у Вінницькій міській раді починають стажування 25 студентів ВНТУ.

Читайте також
Два заклади професійно-технічної освіти Вінниччини стали учасниками програми EU4Skills
Детальніше
Вінницька “Нива” поступилась у матчі вишгородському “Діназу”
Детальніше
У Вінниці продовжується імунізація освітян
Детальніше
У Вінниці спрямують 16,5 млн грн на комплектування класів Нової української школи
Детальніше
Вінницька “Нива” приймає “АФСК” із Києва
Детальніше
На Чемпіонаті Європи зі спортивної радіопеленгації вінничани здобули 17 медалей
Детальніше