У Вінниці стабілізувалась динаміка поширення COVID-19

У Вінниці стабілізувалась динаміка поширення COVID-19

11:26 24.05.2021

У Вінниці продовжують хворіти на COVID-19 2380 людей. З них 96 % лікуються амбулаторно і 4 % – стаціонарно. Кількість тих, хто одужав, перевищує кількість захворілих. Проте смертність від коронавірусу залишається на рівні 2,4 %. Тому лікарі звертаються до вінничан з проханням продовжувати дотримуватись протиепідемічних заходів.

На рівні держави ситуація із поширенням коронавірус в регіонах різна. За даними Європейського офісу найбільше нових випадків по Україні за останні 30 днів зафіксовано в Дніпропетровській, Харківській, Донецькій та Одеській областях, а також в Києві. За останню добу Вінницька область посідає 15 рейтингове місце. В нашому регіоні зафіксовано 68 нових випадків, 628 тих, хто одужав. За останню добу двоє людей померло. Кількість тих, хто одужав значно переважає кількість тих, хто хворіє.

Директор департаменту охорони здоров'я Олександр Шиш розповів, що завантаженість ліжкового фонду хворими на коронавірус складає 16 %, разом з підозрами – 25 %.

За останні сім днів було виявлено 146 нових випадків захворювання на ковід. За попередній тиждень – 144, перед цим – 162, ще раніше – 200. За тиждень від коронавірусу померло 12 людей.

Під контролем сімейних лікарів перебуває 1189 осіб. З них 143 – члени сімей, контактні громадяни, групи ризику інфікування. 990 вінничан – з встановленим ковідом та 56 – з підозрою на ковід. 

Нагадаємо, COVID-19: на Вінниччині за добу підтвердили 39 нових випадків

Читайте також

Впровадження сучасних методів лікування – ціль медичних закладів Вінниці
Детальніше
Епідемічна ситуація на території Вінницької області
Детальніше
У Вінниці новий штам коронавірусу - “Дженні” - ще не циркулює
Детальніше
У Вінницькій лікарні швидкої допомоги функціонує новий артроскоп
Детальніше
У Вінниці презентували бюджет галузі «Охорона здоров’я» на 2024 рік
Детальніше
На базі Вінницької лікарні №1 створять кластерний заклад охорони здоров’я
Детальніше