«Veteran Hub» - захисники під захистом

«Veteran Hub» - захисники під захистом

18:55 21.09.2020
27

Спеціальний центр для адаптації військовослужбовців, які повернулись з зони АТО/ООС на Сході України, відкрили у Вінниці. Ініціатори його появи певні, що у «Veteran Hub» захисникам зможуть надати вкрай необхідну їм допомогу – від психологічної до юридичних консультацій. Подібний центр вже два роки працює в Києві. Тепер завдяки Програмі реінтеграції ветеранів, яку реалізує IREX за підтримки Державного департаменту США, його офіс з’явився і в нашому місті.

«Veteran Hub» - захисники під захистом

Зустрічі ветеранів АТО та ООС тепер відбуватимуться у дружній атмосфері в сучасно обладнаному приміщенні з професійною командою консультантів. Через карантинні обмеження простір поки працюватиме онлайн. 

директор з комунікацій Дмитро Дубас

Скористатися послугами можна онлайн, попередньо зателефонувавши, написавши в месенджери на фейсбук сторінки або на email, — розповів директор з комунікацій Дмитро Дубас.

На території Вінницької області дуже велика кількість військових баз, велика кількість членів ветеранської спільноти, яка потребує саме такого простору, де буде почуватись безпечно і отримає ті послуги, які наша організація може надати, — каже регіональна менеджерка «Veteran Hub» у Вінниці Роксолана Процко.

12 спеціалістів різних галузей надаватимуть безкоштовну юридичну та психологічну допомоги ветеранам, військовикам, курсантам, поліціянтам, рятувальникам та членам їхніх родин, а ще — консультації при відкритті власної справи

12 спеціалістів різних галузей надаватимуть безкоштовну юридичну та психологічну допомоги ветеранам, військовикам, курсантам, поліціянтам, рятувальникам та членам їхніх родин, а ще — консультації при відкритті власної справи. Розширення Veteran Hub до Вінниці відбулось завдяки Програмі реінтеграції ветеранів, яку реалізує IREX за підтримки Державного департаменту США.

в.о. заступника голови місії США в Україні. Джозеф Пеннінгтон

Я хотів би передати щирі вітання Вінниці. Насправді спровокований Росією конфлікт в Україні збільшив кількість ветеранів, треба підтримувати їх, щоб вони успішно інтегрували в суспільство, — зазначив в.о. заступника голови місії США в Україні. Джозеф Пеннінгтон.
 

Читайте також
У пам'ять про кіборгів центр військово-музичного мистецтва ПСУ відзняв пронизливий відеоролик
Детальніше
У Вінниці готуватимуть офіцерів запасу бойового застосування безпілотників
Детальніше
Як новобранців калинівського полку Нацгвардії навчають військовій справі
Детальніше
Погребищани доставили волонтерську допомогу в зону проведення ООС
Детальніше
Калинівські нацгвардійці вшанували пам'ять про побратима
Детальніше
У зоні ООС чергова втрата - вінничани прощаються з Вікторією Слободянюк
Детальніше