В одну з бойових бригад з Вінниці відправили ще одну партію дронів і тепловізорів

В одну з бойових бригад з Вінниці відправили ще одну партію дронів і тепловізорів

14:21 09.05.2024

Днями Вінницький міський голова Сергій Моргунов та голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий завезли бійцям однієї із військових частин чергову партію технічних засобів, які допомагають боронити українську землю. Військові, які воюють в одній з найгарячіших точок Сходу, отримали 300 FPV-дронів, 20 Mavic 3T, 20 тепловізорів, 20 зарядних станцій Bandera Power та 10 прожекторів.

Військові кажуть, що сьогодні вести війну і тримати фронт неможливо без дронів та інших супутніх засобів. Для них коптери потрібні не тільки для того, щоб зупиняти ворога, який наближається. Мавіки стали «очима» бійців, і працюють вони майже без перестанку.

В одну з бойових бригад з Вінниці відправили ще одну партію дронів і тепловізорів

Допомога військовим залишається ключовим пріоритетом у роботі Вінницької міської ради та всієї команди Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу.

Понад 30 військових формувань ми підтримуємо на постійній основі, – говорить Сергій Моргунов. – Звісно, це різні об’єми. В пріоритеті у нас залишаються військові частини, що розташовані на Вінниччині, або в яких служить чимало вінничан. Запити від військових маємо весь час – починаючи від автомобілів, закінчуючи FPV-дронами та тепловізорами. Крім того, ми направляємо субвенції окремим військовим частинам, і вони самі можуть кувати все необхідне для їхніх формувань.

Разом із технічними засобами, військовим передали повнопривідну автівку з кузовом. Її власними силами придбали працівники Муніципальної варти, адже в цьому підрозділі служать і їхні колеги.

В одну з бойових бригад з Вінниці відправили ще одну партію дронів і тепловізорів

Також в рамках роботи Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу для потреб бійців, які знаходяться близько до лінії фронту, готують лазню на колесах.

Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб продовжує свою роботу. Зараз усі зусилля спрямовані на те, аби підтримати наших військових та їхні підрозділи. Це позиція і Володимира Гройсмана, і всієї нашої команди, – говорить голова обласної ради Вячеслав Соколовий. – Одній з військових частин сьогодні передали те, на що в них був запит. Найближчим часом плануємо також передачу мобільної лазні, яку, в межах проєкту Гуманітарного штабу, виготовили наші громади.

Безпека та оборона

Цьогоріч із бюджету Вінницької громади на пріоритет «безпека та оборона» скеровано близько 1 мільярда гривень. А Вінниця, згідно з дослідженням ГО «Громадський контроль», є лідером серед обласних центрів за часткою передбачених коштів на підтримку Сил Оборони України.

Нагадаємо, Вінниця продовжує посилювати військові частини та інші оборонні формування. Цього разу передали одному з підрозділів Національної гвардії України (в/ч 3008) три автомобілі, 60 FPV-дронів і 6 Mavic 3T.

Читайте також

Фотосесія з лотосами за донат: у Вінниці відбувся благодійний захід, де збирали на багі для армії
Детальніше
Вінниця прощається з воїном «Червоної Калини» Володимиром Карпусем
Детальніше
Володимир Гройсман провів зустріч з надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні Наталкою Цмоць
Детальніше
У Вінниці відбулось чергове жеребкування по будинку на вулиці Привокзальній, 30 
Детальніше
Подяка від полеглих захисників: волонтер з Вінниці
Детальніше
Жителі Писарівського округу допомагають пораненим військовим
Детальніше