В МКЛ №3 розширюють базу для ковідхворих

19:41 07.10.2020

У Вінниці продовжують облаштовувати у лікарнях нові місця для коронавірусних хворих. Так, в перепрофільованому терапевтичному відділенні третьої лікарні вже активно надають допомогу пацієнтам. Тут розгорнули 60 ліжок і вже працюють над тим, аби якнайшвидше збільшити кількість рятівних місць.

Embedded thumbnail for В МКЛ №3 розширюють базу для ковідхворих

Читайте також

Контроль над астмою за один вечір чого чекати від «астма-школи» у Вінниці
Контроль над астмою за один вечір: чого чекати від «астма-школи» у Вінниці
Детальніше
Унікальний випадок вінницькі лікарі вперше в Україні провели операцію на двох нирках одразу
Унікальний випадок: вінницькі лікарі вперше в Україні провели операцію на двох нирках одразу
Детальніше
Чотири смерті від ускладнень вірусів на Вінниччині підбили підсумки епідсезону
Чотири смерті від ускладнень вірусів: на Вінниччині підбили підсумки епідсезону
Детальніше
«Цикада» вже на Вінниччині у регіоні зафіксували перший випадок нового субваріанту COVID-19
«Цикада» вже на Вінниччині: у регіоні зафіксували перший випадок нового субваріанту COVID-19
Детальніше
Надскладна операція у Вінниці пацієнтці видалили внутрішньосерцеву пухлину
Надскладна операція: у Вінниці пацієнтці видалили внутрішньосерцеву пухлину
Детальніше
Від ускладнень COVID-19 померла жителька Тульчинського району
Від ускладнень COVID-19 померла жителька Тульчинського району
Детальніше