У висотках Вінниці капітально ремонтують ліфти

У висотках Вінниці капітально ремонтують ліфти

10:17 07.04.2021
93

У Вінниці активно продовжують оновлювати ліфти. З початку цього року уже розпочали ремонт ліфтів у будинку по вул.Москаленка, 65. Ремонтують підйомники у першому, другому та третьому під’їздах.  

В ліфти, які оновлюють, встановлюють спеціальні пристрої, через які мешканці багатоповерхівок у випадку зупинки підйомника зможуть зв'язатися з черговим диспетчером навіть за відсутності електроенергії в будинку.

Відзначимо, що капітальний ремонт ліфтів у місті проводиться на умовах співфінансування з мешканцями та за рахунок коштів міського бюджету. Зазвичай його виконують у будинках, де створено ОСББ, як перший капітальний ремонт одного конструктивного елементу. 

У нас в планах на 2021 рік капітально відремонтувати вісім ліфтів. На сьогодні виконано капітальний ремонт уже чотирьох підйомників. Наразі у нас ще три ліфта в роботі. Хочу зазначити, що ми оновлюємо механізми, які відпрацювали повний термін експлуатації, а це 25 років, і потребують капітального, а не поточного, ремонту, - каже директор департаменту житлового господарства Вінницької міської ради Роман Фурман.

Нагадаємо, у Вінниці продовжують ремонтувати ліфти у житлових будинках.

Читайте також
У Вінниці у дворі на вул.Порика,13 облаштували дитячий майданчик
Детальніше
З початку року на 25 багатоповерхівках Вінниці відремонтували дахи
Детальніше
Дорогу від Вінниці до Кропивницького мостять з металургійних відходів
Детальніше
Гніванська громада завершила реконструкцію дороги комунальної власності
Детальніше
У Вінниці 31 серпня буде тимчасово припинено водопостачання
Детальніше
Оголосили про підозру киянці, яка привласнила кошти на ремонт Немирівської школи
Детальніше