У висотках Вінниці капітально ремонтують ліфти

У висотках Вінниці капітально ремонтують ліфти

10:17 07.04.2021
90

У Вінниці активно продовжують оновлювати ліфти. З початку цього року уже розпочали ремонт ліфтів у будинку по вул.Москаленка, 65. Ремонтують підйомники у першому, другому та третьому під’їздах.  

В ліфти, які оновлюють, встановлюють спеціальні пристрої, через які мешканці багатоповерхівок у випадку зупинки підйомника зможуть зв'язатися з черговим диспетчером навіть за відсутності електроенергії в будинку.

Відзначимо, що капітальний ремонт ліфтів у місті проводиться на умовах співфінансування з мешканцями та за рахунок коштів міського бюджету. Зазвичай його виконують у будинках, де створено ОСББ, як перший капітальний ремонт одного конструктивного елементу. 

У нас в планах на 2021 рік капітально відремонтувати вісім ліфтів. На сьогодні виконано капітальний ремонт уже чотирьох підйомників. Наразі у нас ще три ліфта в роботі. Хочу зазначити, що ми оновлюємо механізми, які відпрацювали повний термін експлуатації, а це 25 років, і потребують капітального, а не поточного, ремонту, - каже директор департаменту житлового господарства Вінницької міської ради Роман Фурман.

Нагадаємо, у Вінниці продовжують ремонтувати ліфти у житлових будинках.

Читайте також
У Вінниці на подвір'ї будинку по вул.Гоголя замінюють мережі
Детальніше
У Вінниці замінюють дахи на п'яти багатоповерхівках
Детальніше
Наче замок: термомодернізація дошкільного навчального закладу "Оленка"
Детальніше
У Вінниці продовжують ремонтувати ліфти у житлових будинках
Детальніше
У Вінниці на 17 днів перекриють рух транспорту по вул.Гоголя
Детальніше
На проспекті Космонавтів у Вінниці ремонтують тепломережі
Детальніше