У Вінниці триває реконструкція мережі зовнішнього освітлення

У Вінниці триває реконструкція мережі зовнішнього освітлення

10:11 07.04.2021

Вінниця спільно з Північною екологічною фінансовою корпорацією (НЕФКО) реалізує масштабний проєкт з модернізації вуличного освітлення. Наразі по вулиці Келецькій та Барському шосе замінюють зношену кабельну лінію, яка живить  світильники. Це дозволить мінімізувати перебої у роботі світильників та продовжить термін експлуатації нового освітлення.

Загалом проєктом з модернізації вуличного освітлення у співпраці з НЕФКО передбачалось встановлення ЛЕД-світильників замість старих ламп на таких вулицях: Соборній, Пирогова, Келецькій, Барське шосе та Хмельницьке шосе. Це дозволить зменшити споживання електроенергії.

Якісне вуличне освітлення дозволяє почуватися більш упевнено і водіям, і пішоходам. LED-ліхтарі добре розсіюють світло, не засліплюють, забезпечують гарну видимість. Також вони надійніші за традиційні світильники та більш економні.

По вулиці Соборній роботи вже завершені. Тут ліхтарі замінили по всій вулиці, на Центральному мосту і площі Героїв Чорнобиля. Окрім того, що ЛЕД-лампи споживають менше електроенергії, вони ще й запрограмовані змінювати яскравість світіння у різні години ночі. Також замінено майже всі заплановані світильники на сучасні світлодіодні по вул. Пирогова  По вулиці Келецькій та Барському шосе самі світильники були встановлені минулого року. Зараз триває заміна зношених кабельних ліній, у яких вже завершується термін експлуатації, – каже директор департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Володимир Ніценко.

Довідка

НЕФКО – міжнародна фінансова організація, заснована у 1990 році урядами п'ятьох Північних країн: Данії, Ісландії, Норвегії, Фінляндії та Швеції. Основна мета – позитивно впливати на довкілля. Фінансують та реалізують виключно проєкти «зеленого росту» та кліматичні проєкти, надаючи пріоритетне значення проєктам у Східній Європі, регіоні Балтійського моря, Арктичному та Баренцовому регіонах.

Нагадаємо, на Вінниччині готують до відкриття реконструйований спорткомплекс "Здоров’я".

Читайте також

В Тульчинській громаді вимикають зовнішнє освітлення задля економії електроенергії
Детальніше
Як зекономити гроші на освітлені - знають у Вінницяміськтеплоенерго
Детальніше
У Жмеринській громаді замінюють лампи у мережі вуличного освітлення
Детальніше
Укрпошта просить не хвилюватись - LED-ламп на обмін вистачить усім
Детальніше
У Вінницько-Хутірському окрузі продовжують встановлювати енергонезалежні ліхтарі
Детальніше
Пенсіонери Вінниці можуть отримати ще до п'яти LED-ламп
Детальніше