У "Вінницяміськтеплоенерго" гасили умовну пожежу та рятували потерпілих
24-25 листопада в "Вінницяміськтеплоенерго" провели спеціальне об’єктове навчання з цивільного захисту.
За легендою, охоронець повідомив черговому диспетчеру, що пройшов шквальний вітер, внаслідок чого на території підприємства зруйнувалися лінії електропередач, пошкодилися будівлі, сталася пожежа біля котельні, є ймовірність розповсюдження вогню на інші приміщення, крім цього, є потерпілі.
Черговий диспетчер виробничо-диспетчерської служби підприємства здійснив повідомлення керівництву підприємства й оперативним службам міста про надзвичайну ситуацію.
Працівників підприємтсва евакуювали з приміщень, фельдшер підприємства розгорнув штаб надання медичної допомоги потерпілим. Також ліквідували наслідки умовної надзвичайної ситуації підрозділи ДСНС у Вінницькій області спільно з формуваннями цивільного захисту підприємства, — інформує пресслужба "Вінницяміськтеплоенерго".
![У "Вінницяміськтеплоенерго" гасили умовну пожежу та рятували потерпілих](/sites/default/files/styles/compressor/2048x1536/inline-images/u-vinnicyamiskteploenergo-gasili-umovnu-pozhezhu-ta-ryatuvali-poterpilikh-2.jpg?itok=pmJXX5ET)
Після ліквідації умовної надзвичайної ситуації, всі охочі працівники підприємства мали змогу потренуватися користуватися вогнегасниками. Це робили на території складу підприємства, яка знаходиться під відкритим небом, під керівництвом організаторів навчань.
Нагадаємо, у Вінниці провели навчання для рятувальників. На території Вінницького елеватору "Вінницька промислова група" ліквідували умовну пожежу, яка сталася через замикання електромережі.