У Вінницькому терцентрі розширили перелік осіб, яким надають соціальні послуги

У Вінницькому терцентрі розширили перелік осіб, яким надають соціальні послуги

17:04 08.02.2024

8 лютого на черговому засіданні виконавчого комітету Вінницької міської ради вирішили розширити перелік осіб, яким надають послуги у Вінницькому міському територіальному центрі соціального обслуговування. 

До переліку увійшли члени сімей загиблих (померлих), безвісти зниклих Захисників і Захисниць України, які є громадянами похилого віку, особами з інвалідністю, хворими (з-поміж осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці) та не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги.

Це рішення відповідає пріоритету “Турбота”. Департамент соціальної політики дбає про членів сімей оборонців, які поклали своє життя за свободу і територіальну цілісність України. Вони отримують різного виду допомогу, в тому числі муніципальні пільги та соціальний супровід. Також до переліку отримувачів соціальних послуг Терцентру додали членів сімей полеглих Захисників пенсійного віку та з інвалідністю незалежно від їхнього доходу, – пояснює директорка департаменту соціальної політики Валентина Войткова.

Для надання соціальних послуг до відповідної заяви додатково потрібно мати посвідчення члена сім’ї військовослужбовця, який загинув (помер) чи пропав безвісти під час проходження військової служби.

Всі соціальні послуги членам сімей загиблих (померлих), безвісти зниклих за особливих обставин Захисників і Захисниць України, незалежно від доходу отримувача соціальних послуг надаються бюджетним коштом.

Нагадаємо, відбулося засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Вінницькій міській раді. На зустрічі підбили підсумки роботи за 2023 рік та обговорили плани роботи у 2024 році щодо надання соціального супроводу та соціально-психологічної підтримки Захисникам і Захисницям, а також їхнім родинам.

Читайте також

Допомога вінничанам, захисникам і переселенцям: муніципальні програми підтримки у Вінниці
Детальніше
До Всесвітнього дня Землі підопічні Вінницького терцентру висадили кущі спіреї
Детальніше
Вінницький терцентр передав нацгвардійцям власноруч сплетені маскувальні сітки
Детальніше
У Вінницькому терцентрі літніх людей навчають англійської мови
Детальніше
Підопічні Вінницького терцентру передали військовим сплетені власноруч маскувальні сітки
Детальніше
Робота з ветеранами та пільговиками – це найважливіший напрям соціальної роботи у Вінниці
Детальніше