У вінницькому оздоровчому таборі «ЯМаріуполь. Родина» стартував новий сезон

У вінницькому оздоровчому таборі «ЯМаріуполь. Родина» стартував новий сезон

16:37 18.06.2024

Вже втретє біля Вінниці відкрили оздоровчий центр «ЯМаріуполь. Родина». Передбачається, що цьогоріч тут відпочине 960 маріупольців, 600 із яких – діти. 

Проєкт реалізують за підтримки Вінницької міськради та муніципалітету Маріуполя.

Сьогодні сюди заїхали понад 120 людей – це перша зміна. Як і минулого року, протягом літа тут зможуть відпочити вісім змін, кожна по 12 днів. Тут заплановано чимало активностей, а саме похід у зоопарк, планетарій та театр, прогулянки на конях. Також у нас працюють аніматори. Кожен може знайти відпочинок собі для душі. Також плануються дискотеки та караоке, – сказав керівник дитячого оздоровчого табору «ЯМаріуполь. Родина» Сергій Кесарев.

Як зауважив директор центру «ЯМаріуполь» Дімітрій Голубченко, завдяки відпочинку діти матимуть змогу відчути радість спілкування із ровесниками-земляками та важливість родинних зв’язків, а також покращити свій емоційний стан.

Потурбувалися організатори й про безпеку відпочивальників. Територія оздоровчого центру перебуватиме під постійним наглядом правоохоронців.

На відкритті табору на присутніх чекав музичний подарунок від Міського Палацу мистецтв, в якому взяли участь близько шести десятків учасників творчих колективів. Діти активно підтримували артистів бурхливими оплесками.

У таборі класно. Тут багато друзів і веселих заходів. Нам подобається, і ми вже встигли спробувати плести бісером та поспівати караоке, – зазначила тринадцятирічна Софія, переселенка з окупованого Маріуполя.

Також вона додала, що впевнена: попереду чекає багато активних днів, які наповнять життя яскравими спогадами від літнього дозвілля.

Нагадаємо, маленькі маріупольці у Вінниці вже навчаються в «Академії майбутніх першокласників». Проєкт ініційований Маріупольською міською радою.

Читайте також

Як маленька вінничанка допомогла поліції розкрити правопорушення
Детальніше
Як рятуватись від спеки? Топ порад від лікарів
Детальніше
36 дітей з Вінниці познайомляться з Німеччиною
Детальніше
Без опадів - синоптики про погоду у Вінниці 23 липня
Детальніше
У Вінниці на період спеки зменшують періодичність покосу трави
Детальніше
Маріупольці у Вінниці отримують непродовольчі гуманітарні набори
Детальніше