У Вінницькому ліцеї № 29 зібрали понад 200 тисяч гривень на дрон для оборонців

У Вінницькому ліцеї № 29 зібрали понад 200 тисяч гривень на дрон для оборонців

15:26 17.05.2024

У Вінницькому ліцеї № 29 відбувся благодійний ярмарок, під час якого було зібрано понад 200 тисяч гривень для підтримки Збройних Сил України. За ці кошти планують придбати дрон Mavic 3Т для 59-ї окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка.

Павло Мигун, вчитель предмета «Захист України» та керівник волонтерського центру ліцею «Ти не один», зазначив, що у закладі вирішили купити дрон Mavic 3Т, який може працювати й в негоду, і вночі.

Він здатен вести спостереження на великій висоті та здійснювати скиди. Воїнам з 59-ї бригади такий безпілотник дуже потрібний для ефективного ведення бойових дій, - говорить Павло Мигун.

Під час ярмарки продавали різноманітні смаколики, поробки та розігрували лоти. До організації заходу долучилися учні, батьки та вчителі ліцею. Павло Мигун додав, що юні волонтери планують ініціювати та провести інші благодійні заходи. За донати хочуть придбати FPV-дрони.

Благодійний ярмарок у Вінницькому ліцеї № 29 став ще одним прикладом єдності громади та їхньої підтримки українських військових. Завдяки зусиллям учнів, батьків та вчителів українські оборонці незабаром отримають необхідний Mavic 3Т.

Нагадаємо, чергову допомогу передали вінницькі школярі для захисників. За запитом "Червоної Калини" ліцей №35 придбав позашляховик, який буде допомагати бійцям на одному із найгарячіших напрямків.

Читайте також

Від козацьких традицій до мінної безпеки масштабний старт гри «Сокіл» («Джура») на Вінниччині
Від козацьких традицій до мінної безпеки: масштабний старт гри «Сокіл» («Джура») на Вінниччині
Детальніше
Більше ніж спорт чому вінницькі школярі масово одягли шоломи та виїхали на дороги
Більше ніж спорт: чому вінницькі школярі масово одягли шоломи та виїхали на дороги
Детальніше
Імена героїв на прапорах вулицями Вінниці проїде особлива колона пам’яті
Імена героїв на прапорах: вулицями Вінниці проїде особлива колона пам’яті
Детальніше
Вінницький ліцей передав нацгвардійцям дрони та потужні генератори
Вінницький ліцей передав нацгвардійцям дрони та потужні генератори
Детальніше
Наслідки атаки БпЛА на Вінниччину пошкоджено житловий будинок та агропідприємство
Наслідки атаки БпЛА на Вінниччину: пошкоджено житловий будинок та агропідприємство
Детальніше
Понад рік у пеклі полону юний захисник із Вінниччини отримав нагороду від Головнокомандувача
Понад рік у пеклі полону: юний захисник із Вінниччини отримав нагороду від Головнокомандувача
Детальніше