У Вінницькому районі директор школи підняв руку на 13-річного учня

У Вінницькому районі директор школи підняв руку на 13-річного учня

14:49 17.05.2024

У Вінницькому районі директор школи підняв руку на 13-річного учня - причини та обставини події встановлює та перевіряє поліція.

Про це інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Поліцейські Вінниччини проводять досудове розслідування за фактом можливих неправомірних дій директора школи відносно учня, - йдеться у повідомленні.

16 травня до поліції надійшла інформація про те, що нібито директор одного із навчальних закладів Вінницького району причетний до нанесення тілесних ушкоджень малолітньому. За цим фактом проводять слідчі дії.

13-річного хлопця направили на проходження судово-медичної експертизи. Причини та обставини події встановлюють.

За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст.125 (Умисне легке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. 

Досудове розслідування триває.

Нагадаємо, поліцейські затримали 28-річного чоловіка, який в ході суперечки спричинив тяжкі тілесні ушкодження своєму знайомому. За скоєне правопорушнику загрожує до 8 років ув'язнення.

Читайте також

На Вінниччині військовий командир вимагав від підлеглого весь його заробіток — 200 тисяч гривень хабарів
На Вінниччині військовий командир вимагав від підлеглого весь його заробіток — 200 тисяч гривень хабарів
Детальніше
Загинув юний футболіст із Вінниці спільнота збирає кошти для родини
Загинув юний футболіст із Вінниці: спільнота збирає кошти для родини
Детальніше
Попри війну — повноцінне дитинство Вінниччина встановила рекорд охоплення дітей літнім відпочинком
Попри війну — повноцінне дитинство: Вінниччина встановила рекорд охоплення дітей літнім відпочинком
Детальніше
Вінницький дитсадок №13 вікна після дронового удару замінили, але є питання щодо старої будівлі
Вінницький дитсадок №13: вікна після дронового удару замінили, але є питання щодо старої будівлі
Детальніше
Автобус «Київ — Болгарія» перекинувся на трасі серед постраждалих — дитина з Вінниччини
Автобус «Київ — Болгарія» перекинувся на трасі: серед постраждалих — дитина з Вінниччини
Детальніше
Директору лікарні на Гайсинщині повідомили підозру незаконні надбавки завдали мільйон збитків
Директору лікарні на Гайсинщині повідомили підозру: незаконні надбавки завдали мільйон збитків
Детальніше