У Вінницькій громаді перевірять водні об'єкти та прибережні захисні смуги

У Вінницькій громаді перевірять водні об'єкти та прибережні захисні смуги

14:45 12.02.2024

У Вінниці діє Програма охорони навколишнього природного середовища Вінницької міської територіальної громади на 2021-2025 роки. В її рамках триватиме традиційна перевірка водних об’єктів та їх прибережних захисних смуг на території всієї громади.

До складу робочої групи, яка перевірятиме річки, струмки та ставки входять працівники Вінницької міської ради, комунальних підприємств, представники старостинських округів та профільних служб.

Як повідомила директорка департаменту відновлення та розвитку Вінницької міської ради Ольга Ремешевська, відповідні перевірки будуть проводити протягом року як у Вінниці, так і на приєднаних територіях:

  • Стадницькому,
  • Вінницько-Хутірському,
  • Деснянському старостинському окрузі.

Обстеження будемо проводити з метою покращення стану водойм у Вінницькій громаді. Це впровадження Зеленого курсу громади, який Вінниця задекларувала у 2022 році, присвяченого збереженню довкілля. Напередодні в місті проводилися дослідження малих річок, які стали основою для розуміння, що водні об’єкти можуть бути якісно інтегровані в міське середовище. Власне, такі заходи допоможуть нам змінити ставлення містян до річок, струмків та ставків як до цінного природного потенціалу, – сказала Ольга Ремешевська.

Нагадаємо, на приєднаних територіях, що увійшли до складу Вінницької громади, почнуть моніторити водні об'єкти. Ставки перевірятимуть у Вінницьких Хуторах, Писарівці, Щітках, Великих та Малих Крушлинцях, Стадниці та Гавришівці.

Читайте також

На Вінниччині за добу вигоріло понад два гектари землі
На Вінниччині за добу вигоріло понад два гектари землі
Детальніше
Шашлик чи порушення як у Вінниці відрізняють мангал від незаконного багаття
Шашлик чи порушення: як у Вінниці відрізняють мангал від незаконного багаття
Детальніше
Метеочутливим вінничанам на замітку ніч на 28 серпня стане піком магнітної активності
Метеочутливим вінничанам на замітку: ніч на 28 серпня стане піком магнітної активності
Детальніше
Метеочутливим вінничанам на замітку ймовірність магнітної бурі 27 серпня зросла до 20%
Метеочутливим вінничанам на замітку: ймовірність магнітної бурі 27 серпня зросла до 20%
Детальніше
Понад 15 гектарів вигоріло на Вінниччині через спалювання стерні
Понад 15 гектарів вигоріло на Вінниччині через спалювання стерні
Детальніше
Дику козулю зі зламаною ногою врятували вінницькі патрульні
Дику козулю зі зламаною ногою врятували вінницькі патрульні
Детальніше