У Вінниці завершився Всеукраїнський патріотичний марафон "Все буде Україна"

У Вінниці завершився Всеукраїнський патріотичний марафон "Все буде Україна"

16:42 02.05.2022

У Вінниці завершився Всеукраїнський патріотично-творчий марафон "Все буде Україна". За 20 днів марафону учасники надіслали більше 1500 заявок зі всіх куточків України та з-за кордону. Це записані пісні, вірші, малюнки, картини, аплікації, гобелени, танцювальні постанови та інструментальне мистецтво.

Метою проекту була моральна підтримка бойового духу військових, творче спілкування дітей і молоді та виявлення й підтримка нових талантів.

Зараз дуже важливо, незважаючи на важкі часи, підтримувати культуру, мистецтво та надавати можливість дітям та дорослим проявляти себе та показувати свої таланти! У нашому марафоні "Все буде Україна" учасники отримали дипломи переможців, а керівники - подяки, – повідомляє організатор марафону в.о. директора закладу культури "Вінницька міська централізована бібліотечна система" Тетяна Верещак.

У Вінниці завершився патріотичний марафон "Все буде Україна" ВІТА

Наймолодшою учасницею стала Аринка Нимирська з міста Бахмут Донецької області, яка на даний час вимушена переселенка. Найстарша учасниця – Ковальчук Тетяна Степанівна, 81 річна поетеса, дитина війни, ветеран праці з Вінниці, яка надіслала вірш "Ганьба".

За час проведення марафону сторінку у Фейсбуці, де публікувалися роботи учасників, переглянуло більше 100 000 людей. Організатори марафону "Культурний Всесвіт", "Відкрита книга" та заклад культури "Вінницька міська централізована бібліотечна система", за підтримки департаменту культури Вінницької міської територіальної громади, не очікували такої кількості робіт. Щодня творча команда бібліотечної системи переглядала роботи учасників і публікувала їх на офіційній сторінці закладу у Фейсбук.

Усі зібрані благодійні внески організатори марафону спрямують на гуманітарну допомогу Збройним Силам України та вимушеним переселенцям, - повідомляє директор департаменту культури міської ради Максим Філанчук.

У Вінниці завершився патріотичний марафон "Все буде Україна" ВІТА

Нагадаємо, у Вінниці відвідувачі бібліотек та діти, яким довелося тікати від війни, взяли участь у конкурсі малюнку на асфальті "Діти малюють мир!". 

Читайте також

27 дітей-сиріт з Жмеринського району відпочили у таборі «Артек-Буковель»
Детальніше
У Вінниці надзвичайники врятували 2-річну дівчинку
Детальніше
Відпочивальники табору «ЯМаріуполь – Родина» побували в дитячому центрі «Країна Мрій»
Детальніше
Формування української державності: які етапи пройшла Україна?
Детальніше
Рятувальники Вінниччини провели безпековий захід для дітей
Детальніше
Поліція розшукує дітей 9 та 14 років, які зникли у Вапнярці
Детальніше