У Вінниці провели конкурс малюнків "Діти малюють мир!" | ВІТА ТБ

У Вінниці провели конкурс малюнків на асфальті "Діти малюють мир!"

16:31 22.04.2022

У Вінниці відвідувачі бібліотек та діти, яким довелося тікати від війни, взяли участь у конкурсі малюнку на асфальті "Діти малюють мир!". Вони малювали крейдою на майданчиках перед бібліотеками. Сюжети малюнків різноманітні, але всі вони нагадують про важливість миру.

Конкурс малюнку проводили у період з 15 по 22 квітня у бібліотеках-філіях № 5,7,11,12,13,14,16 та Центральній бібліотеці для дітей та юнацтва. Сьогодні, 22 квітня, у Всесвітній день Землі організатори підбили підсумки конкурси.

Війна забрала спокій і радість у мільйонів українських дітей. Тож сьогодні обов‘язок всіх дорослих - допомогти малечі заспокоїтися та повернутися у спокійне життя. З цією метою вирішили організувати та провести конкурс малюнку на асфальті. Це, так би мовити, арттерапія. А головне - це бажання дітей жити у мирній державі! Слава Україні!, - говорить в.о. директора закладу культури "Вінницька міська централізована бібліотечна система" Тетяна Верещак.

У Вінниці провели конкурс малюнків "Діти малюють мир!" | ВІТА ТБ

Нагадаємо, у Вінниці проводять Всеукраїнський патріотично-творчий марафон "Все буде Україна". За 15 днів марафону учасники надіслали понад тисячу робіт.

Читайте також

Вінниця вкотре допомагає бійцям на передовій
Детальніше
Понад 4 мільйони українців оновили військово-облікові дані
Детальніше
Томашпільська громада втратила Героя-захисника
Детальніше
У Вінниці надзвичайники врятували 2-річну дівчинку
Детальніше
Вінниця проводжає до Небесного Війська Дмитра Фурмана
Детальніше
Вінницька громада передала ще 200 FPV-дронів нацгвардійцям та прикордонникам
Детальніше