У Вінниці проводять Всеукраїнський патріотично-творчий марафон "Все буде Україна"

У Вінниці проводять Всеукраїнський патріотично-творчий марафон "Все буде Україна"

15:22 20.04.2022

У Вінниці проводять Всеукраїнський патріотично-творчий марафон "Все буде Україна". За 15 днів марафону учасники надіслали більше 1000 робіт. Це відео з театральними виставами, авторськими піснями та віршами, танцями, фото картин, різних виробів, аплікацій.

Усі роботи публікуються на фейсбук сторінці Вінницької міської централізованої бібліотечної системи за хештегом #Марафон_ВСЕ_БУДЕ_УКРАЇНА!

Кількість талановитих дітей та дорослих просто вражає. Роботи надсилають зі всієї України, а також з-за кордону. Приємно, що учасники бачать свою опубліковану творчість, об’єднуються, коментують інших, знайомляться та надихають один одного, - повідомляє в.о. директора закладу культури "Вінницька міська централізована бібліотечна система" Тетяна Верещак.

У Вінниці проводять Всеукраїнський патріотично-творчий марафон "Все буде Україна"

Ініціатор марафону – працівниця ВМ ЦБС Людмила Левицька. Організатори марафону: "Культурний Всесвіт", "Відкрита книга" та заклад культури "Вінницька міська централізована бібліотечна система". За підтримки департаменту культури Вінницької міської територіальної громади.

Сьогодні народжується нове покоління талантів. Учасники виражають свої емоції та бажання перемоги через творчість і це надихає та підтримує моральний дух Українців, - говорить директор департаменту культури міської ради Максим Філанчук.

Роботи та відео записи приймають до 30 квітня на Viber та Telegram за номерами: 0938050238 (Людмила), 0730502350 (Ярослава), 0685466010 (Катерина). Або на електронну адресу: marathon.vsebudeukraina@gmail.com.

Потрібно вказати ім’я, прізвище, вік учасника та місто або країну, звідки надіслана робота, назву роботи та електронну адресу для відправлення диплома учасника творчого марафону.

Нагадаємо, Вінницький обласний центр народної творчості розпочав всеукраїнську культурно-мистецьку онлайн акцію "Воскрес Христос – Воскресне Україна!".

Читайте також

Вінниця прощається з двома оборонцями України, які загинули на Донеччині
Детальніше
"Мабуть, я ще не все зробив" - історія вінничанина, який постраждав від ракетного удару по Вінниці
Детальніше
На Вінниччині прощались з родиною, яка загинула під час ракетного обстрілу Києва
Детальніше
У Вінниці вшанують пам’ять жертв ракетного удару 14 липня 2022 року
Детальніше
У Вінниці провели захід пам'яті жертв терору 14 липня 2022 року
Детальніше
14 липня у Вінниці День жалоби — друга річниця страшного ракетного удару по місту
Детальніше