У Вінниці завершився благодійний марафон «Наближаючи Перемогу» - зібрали майже 200 тис. грн

У Вінниці завершився благодійний марафон «Наближаючи Перемогу» - зібрали майже 200 тис. грн

15:24 23.04.2024

У закладах освіти Вінницької громади успішно завершився благодійний марафон під назвою «Наближаючи Перемогу». Його організував дитячий волонтерський центр «VinPatriot». Протягом десяти днів школярі проводили низку благодійних заходів у межах марафону та в результаті зібрали 191 364 гривень на підтримку Захисників та Захисниць України.

Головною метою благодійного марафону стало залучення громадськості для допомоги Збройним Силам України та придбання автівки для воїнів на східному напрямку, розповідають школярі.

У Вінниці завершився благодійний марафон «Наближаючи Перемогу» - зібрали майже 200 тис. грн

Під час події заклади загальної середньої освіти Вінницької громади влаштували, благодійні заходи: 

  • лотереї, 
  • акції, 
  • ярмарки, 
  • турніри, 
  • кінопокази,
  • концерти. 

Кожна школа сама обирала формат проведення, але мета була одна: придбати авто та допомогти розвідникам в захисті України. До збору долучились учні з 28 шкіл громади. Отримані кошти вже передали громадській організації «Мольфар», яка спрямує їх на закупівлю автівки для роти спеціальної розвідки 74 окремого механізованого полку.

Я дуже глибоко здивована тим, як багато можуть українські діти. Ми навіть не очікували, що їм вдасться зібрати таку суму, а це майже вся вартість автомобіля. Далі ми маємо відремонтувати автівку, і тоді вона поїде виконувати своє завдання на фронт, – зауважила менеджерка проєктів ГО «Мольфар» Катерина Швачій.

Діти-координатори «VinPatriot» щасливі, що змогли так швидко закрити збір. Кажуть, що кожного дня вдячні захисникам за те, що йдуть до школи та мають змогу продовжувати радіти життю.

Благодійний марафон "Наближаючи Перемогу" став черговим кроком освітян міста до наближення Перемоги. Наші учні невпинно працювали, щоб зібрати якомога більше донатів та допомогти українській армії. Тільки за чотири місяці діяльності дитячого волонтерського центру «VinPatriot», вони вже придбали та передали на фронт теплий одяг, радіолокаційні засоби, ноші-волокуші, РЕБИ та безпілотні апарати. Ми дуже ними пишаємось, і впевнені, що на цьому вони не зупиняться, – каже директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.

Нагадаємо, у Вінниці відбудеться патріотичний літературник з авторськими читаннями учасників поетичного заходу #Мелодія_українського_слова. Ініціативу реалізовує департамент соціальної політики міської ради за підтримки Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу.

Читайте також

У Вінницькій облраді запідозрили «штучне подрібнення витрат для уникнення Prozorro» при створенні креативного простору «Щедрик»
Детальніше
У місті-партнері Вінниці Мюнстері провели захід на знак солідарності та дружби
Детальніше
Вінницький ліцей № 27 зібрав майже 346 тисяч гривень на підтримку ЗСУ
Детальніше
Вінниця проводжає у вічність 58-річного стрільця-гранатометника
Детальніше
У Гайсинському районі рецидивіст вкрав у військового гроші та тактичне спорядження
Детальніше
Нацгвардії можуть дозволити застосовувати кайданки, кийки та засоби примусової зупинки автомобіля
Детальніше