Молодь Вінницької громади навчатимуть основ жестової мови
У Вінниці 25 квітня о 16:00 у хабі «Місто змістів» відбудеться важлива подія для молоді міста – навчання з жестової мови. Цей захід спрямований на вивчення основ жестової комунікації та надання можливості молодим людям оволодіти цією важливою навичкою.
Організатор події – відділ молодіжної політики Вінницької міськради.
Учасники матимуть можливість вивчити основи жестової мови, а також навчитися використовувати фрази, вирази, міміку та жестикуляцію для ефективного спілкування. Захід буде корисним не лише для тих, хто має зацікавленість у спілкуванні з людьми з вадами слуху, а й для всіх, хто бажає розширити свої комунікативні навички та зрозуміти інших людей краще, – повідомила начальниця відділу молодіжної політики Юлії Мончак.
Реєстрація на захід за посиланням.
![Молодь Вінницької громади навчатимуть основ жестової мови](/sites/default/files/styles/compressor/1134x1127/inline-images/molod-vinnickoi-gromadi-navchatimut-osnov-zhestovoi-movi.jpg?itok=s7xyRpSi)
Нагадаємо, всіх охочих навчають дактильної абетки та елементарним жестам: як зрозуміти, коли людині потрібна допомога, яка саме правильно відповісти...