У Вінниці запрошують на психологічні тренінги та майстер-класи в режимі онлайн

У Вінниці запрошують на психологічні тренінги та майстер-класи в режимі онлайн

15:34 29.03.2022

Відновити психологічний стан чи займатися рукоділлям вінницька молодь може онлайн вже цього тижня. Трансляції прямих ефірів будуть проходити на базі креативного простору "Level 80". Серію включень започаткували "Центр підліткових клубів за місцем проживання" спільно з відділом молодіжної політики Вінницької міської ради.

Теми включень актуальні та відповідають запитам молоді, особливо у цей складний час, розповіла начальниця відділу молодіжної політики ВМР Юлія Мончак.

Перевага ефірів полягає в тому, що долучитися до їх перегляду можуть не лише містяни, а й люди з різних регіонів нашої країни. Послухати тренінг і дізнатися щось нове та корисне можна й після прямого включення. Адже ефір зберігається на сторінках креативного простору "Level 80" в соціальних мережах - Іnstagram та Facebook.

Звичайно ж, усі ми любимо живе спілкування, але жорстокі реалії сучасності змушують нас практикувати онлайн для комунікації та інформування молоді. Але й цей формат має свої переваги. Так, за допомогою ефірів, абсолютно кожний користувач соціальних мереж зможе отримати, зокрема, поради й підтримку від психолога, чи навчитися виготовляти щось своїми руками, - повідомила Юлія Мончак.

Отже, вже цієї середи, 30 березня відбудеться тренінг на тему "Психологічна допомога в стресових ситуаціях". Початок о 18:00. Спікер - психологиня Анна Катрук.

А в п'ятницю, 1 квітня, майстриня Оксана Якубенко покаже, як створити оберіг для наших захисників. Початок о 16:00. Долучитися до перегляду ефірів можна на сторінці креативного простору "Level 80".

Нагадаємо, вінницькі підприємства, які є основними надавачами коунальних послуг населенню, розпочали підготовку до відновлення благоустрою на місцях розкопок, які проводились під час зими.

Читайте також

У Вінниці провели дводенний молодіжний тренінг «Агенти безбар’єрності»
Детальніше
У Вінниці влаштують молодіжний квест «Агенти безбар’єрності»
Детальніше
У Вінницькій «Гармонії» стартувала третя табірна зміна «Мрія в дії» для молоді з інвалідністю
Детальніше
Для активної молоді та волонтерів у Вінниці організували катання на SUP-дошках
Детальніше
Як уникнути отруєння грибами - поради вінничанам
Детальніше
Вінницьку молодь запрошують на турнір з волейболу
Детальніше