У Вінниці запрацював мобільний офіс Veteran Hub

У Вінниці запрацював мобільний офіс Veteran Hub

10:48 02.06.2021

Відтепер послуги консультанта з пошуку роботи, юриста та психолога ветерани, які проживають у Вінницькій області, можуть отримати прямо в себе вдома – у регіоні запрацював мобільний офіс Veteran Hub.

Про це представники проєкту повідомили під час презентації нової послуги.

Потрібно лише подзвонити за номером: 067 348 28 68, і команда мобільного офісу Veteran Hub Вінниця дістанеться найвіддаленішого куточка регіону.

Мобільний офіс Veteran Hub – це команда, що “привозить” основні послуги ветеранам АТО/ООС, які самі не можуть дістатися у простір з будь-яких причин. Якщо ветеран готовий зустрітися з консультантами хоч у полі – команда приїде до нього просто за координатами, – зазначив Артем Денисов, співзасновник і виконавчий директор Veteran Hub.

Основні послуги, які надає ветеранський простір відвідувачам (а це ветерани, військовослужбовці, колишні полонені, члени їхніх родин, а також сім’ї тих, хто загинув або зник безвісти) – це юридична допомога, пошук роботи та консультації психолога.

Окрім надання послуг, Мобільні офіси виконують освітню функцію. Одним із завдань мобільної команди є налагодження активних зв’язків із територіальними громадами та залучення їх до підтримки ветеранів.

Також виїзні команди Veteran Hub розповідають про послуги, які надає проєкт, представникам органів державної влади, зокрема головам ОТГ, представникам ЦНАПів тощо.

Під час презентації Мобільного офісу відбулась урочиста передача автомобіля вінницькому Veteran Hub від благодійної організації Help Us Help.

Також команда Мобільного офісу отримала талони на пальне від канадського благодійного фонду Boomer’s Legacy. Фонд має ім’я капрала канадських Збройних сил Ендрю “Бумера” Ейкеленбума, якого вбив терорист-смертник 11 серпня 2006 року під час служби в Афганістані.

Нагадаємо, «Veteran Hub» - захисники під захистом.

Читайте також

Вінницький ветеран показав, як після ампутації двох ніг займається боротьбою
Детальніше
Історії вдячності оборонців, яким допомогли помічники ветеранів у Вінниці
Детальніше
Вінницький осередок Veteran Hub допомагає Захисникам, Захисницям та їхнім рідним
Детальніше
Як працює принцип допомоги "Рівний-рівному"
Детальніше
У Вінниці розробили «Дорожню карту Захисника»
Детальніше
Як помічники ветеранів допомагають військовим та їхнім сім’ям - історія вінничанки Алли Поліщук
Детальніше