У Вінниці за січень створили шість ОСББ

У Вінниці за січень створили шість ОСББ

11:35 07.02.2024

Вінничани продовжують брати управління своїми будинками у власні руки. Так, у перший місяць 2024 року в місті зареєстрували шість нових об'єднань співвласників багатоквартирних будинків. П'ять з них – це об'єднання, створені в будинках старого житлового фонду. Одне ОСББ – з'явилося у новобудові.

Як повідомляє начальник відділу по розвитку ОСББ Вінницької міської ради Ігор Іванов, всього станом на 5 лютого в обласному центрі нараховується 903 ОСББ у 982 будинках.

На сьогодні ОСББ створені у майже 47% багатоквартирних будинках. Це один з найвищих показників в Україні.

Я дякую вінничанам за таку прогресивну позицію та дякую Збройним Силам, що в сьогоднішніх умовах містяни мають змогу покращувати стан своїх будинків. Ми зі свого боку робитимемо все, щоб допомогти новоствореним та існуючим об'єднанням розібратися в усіх тонкощах, пов'язаних з управлінням будинком, – зазначає Ігор Іванов. – З 2024 року в місті розпочинає діяти оновлена Програма розвитку та підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків Вінницької міської територіальної громади, яка розрахована на 2024-2028 роки. Завдяки їй ми й надалі підтримуватимемо містян, які бажають взяти управління своїми будинками у власні руки.

Загалом в місті фіксують позитивну динаміку створення ОСББ. Зокрема, торік в обласному центрі зареєстрували 75 нових об'єднань співвласників багатоквартирних будинків, що стало найбільшим річним показником за останні три роки. У 2022 році у місті створили 34 ОСББ. У 2021 році – 70 ОСББ, а у 2020 році – 68.

Куди звертатися

  • Якщо ви маєте питання щодо створення ОСББ, можете звертатися до відділу розвитку ОСББ міської ради за номером телефону: 0432-595-181.
  • Або до «Ресурсного центру підтримки ОСББ міста Вінниця» за номером телефону: 067-430-32-26.

Нагадаємо, відповідно до правил благоустрою Вінницької міської територіальної громади, відповідальними за утримання та належний стан прибудинкових територій багатоквартирних будинків є ОСББ або управляюча компанія. Тож саме вони відповідальні за розчищення прибудинкових територій від снігу.

Читайте також

Використали 640 тонн асфальту на яких напрямках Вінниччини тепер легше проїхати
Використали 640 тонн асфальту: на яких напрямках Вінниччини тепер легше проїхати
Детальніше
Нова оселя для маленького героя як живе Ромчик, що вижив після ракетного удару по Вінниці
Нова оселя для маленького героя: як живе Ромчик, що вижив після ракетного удару по Вінниці
Детальніше
Понад половина багатоповерхівок Вінниці вже відмовилися від ЖЕКів на користь ОСББ
Понад половина багатоповерхівок Вінниці вже відмовилися від ЖЕКів на користь ОСББ
Детальніше
Замість щебеню — новий асфальт де у Вінниці триває масштабне оновлення приватного сектору
Замість щебеню — новий асфальт: де у Вінниці триває масштабне оновлення приватного сектору
Детальніше
Вже 74 будинки у Вінниці сортують сміття як долучитися до проєкту та почати заробляти
Вже 74 будинки у Вінниці сортують сміття: як долучитися до проєкту та почати заробляти
Детальніше
Безпечні гойдалки та оновлені лавки як змінилися вінницькі двори за останній місяць
Безпечні гойдалки та оновлені лавки: як змінилися вінницькі двори за останній місяць
Детальніше