У Вінниці виділять кошти для організації виїзної стоматологічної допомоги на фронті

У Вінниці виділять кошти для організації виїзної стоматологічної допомоги на фронті

17:19 31.03.2023

Відповідне рішення було сьогодні прийняте на сесії Вінницької міської ради. Кошти підуть на закупівлю палива, розхідних матеріалів для мобільного стоматкабінету та виплату заробітної платні лікарям міського комунального підприємства "Медичний стоматологічний центр", які здійснюватимуть виїзди на фронт.

Рішення було прийняте у рамках Програми заходів забезпечення обороноздатності військових частин та інших військових формувань Вінницького гарнізону, територіальної оборони та мобілізаційної підготовки на території Вінницької міської територіальної громади на 2021-2025 роки. Його метою є забезпечення якісних та безоплатних послуг з надання стоматологічної допомоги Захисникам та Захисницям, які наразі перебувають на фронті.

У департаменті цивільного захисту зазначають, що звернення про організацію надання стоматологічної допомоги на фронті надходили уже неодноразово.

Наразі організація стоматологічної допомоги є важливою для наших Захисників та Захисниць, які перебувають на фронті, - зазначає директор департаменту цивільного захисту Олег Парфілов. - Виділені кошти мають піти на закупівлю розхідних матеріалів, які потрібні для лікування, палива як для автомобіля, так і для генератора, який забезпечуватиме роботу обладнання цього стоматкабінету, а також - виплати заробітної платні лікарям-стоматологам, які здійснюватимуть виїзди на фронт.

Нагадаємо, що за ініціативи міського голови, з допомогою волонтерів та підприємців було облаштовано пересувний стоматологічний кабінет на базі автомобіля, який передала Вінницька міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги. Пересувний стоматкабінет надаватиме широкий спектр стоматологічної допомоги Захисникам та Захисницям, які наразі перебувають на фронті.

Embedded thumbnail for У Вінниці виділять кошти для організації виїзної стоматологічної допомоги на фронті

Читайте також

Теплі оселі під час війни Вінниця виділяє додаткові кошти на енергонезалежність ОСББ
Теплі оселі під час війни: Вінниця виділяє додаткові кошти на енергонезалежність ОСББ
Детальніше
У боях за Україну загинув 46-річний мешканець селища Вапнярка Олександр Іванчіхін
У боях за Україну загинув 46-річний мешканець селища Вапнярка Олександр Іванчіхін
Детальніше
Пройшов Майдан, Дебальцеве та звільняв Харків на Вінниччині оплакують Героя-нацгвардійця
Пройшов Майдан, Дебальцеве та звільняв Харків: на Вінниччині оплакують Героя-нацгвардійця
Детальніше
Ціна зради — 15 років тюрми вінницькі прокурори вивели на чисту воду «крота» з «Укроборонпрому»
Ціна зради — 15 років тюрми: вінницькі прокурори вивели на чисту воду «крота» з «Укроборонпрому»
Детальніше
Пройшов шлях від оборони Києва до Лимана вінничани прощаються з хоробрим командиром зенітників
Пройшов шлях від оборони Києва до Лимана: вінничани прощаються з хоробрим командиром зенітників
Детальніше
На Алеї Слави у Вінниці поховають воїна бригади «Червона Калина» Юрія Демішкана
На Алеї Слави у Вінниці поховають воїна бригади «Червона Калина» Юрія Демішкана
Детальніше