У Вінниці видають чергову допомогу сім’ям полеглих Захисників та багатодітним родинам

У Вінниці видають чергову допомогу сім’ям полеглих Захисників та багатодітним родинам

21:50 05.03.2024

Працівники департаменту соціальної політики розпочали видачу цукру родинам, які втратили рідних на російсько-українській війні та малозабезпеченим багатодітним родинам.

Як повідомляє перша заступниця директора департаменту соціальної політики міської ради Наталія Паламарчук, цукор видають у рамках реалізації пріоритету турбота.

Видають допомогу за заздалегідь сформованими списками. Тим, хто має право на отримання такої допомоги, телефонують спеціалісти департаменту і запрошують прийти за адресою: вул. Соборна, 68 (колишній кінотеатр імені М. Коцюбинського) з 10 до 15 години.

Також вона додала, що Вінницька міська рада продовжує й надалі підтримувати вінничан. Наразі мова йде про те, що розпочато видачу цукру для сімей полеглих Героїв та багатодітних родин, які є малозабезпеченими та перебувають на обліку в департаменті соціальної політики. Сьогодні таку допомогу отримали 368 родин.

Допомога у вигляді цукру дуже необхідна. Я маю велику родину й усі ми солодкоїжки, бо полюбляємо добряче підсолодити чай та посмакувати його з домашньою випічкою. Тому, без цукру – ніяк, - ділиться своїми враженнями багатодітна мама Олена Попович, яка виховує сімох дітей. 

Загалом на пріоритет «Турбота» цьогоріч у бюджеті громади передбачено понад 800 мільйонів гривень, а це – 27% коштів, які не входять до захищених статтей.

Нагадаємо, представники департаментів та надавачі соціальних послуг міської ради обговорили потреби у таких послугах мешканців Вінницької громади під час засідання координаційної групи. Присутні підсумували, які соціальні послуги надають Вінницький міський центр соціальних служб, міський територіальний центр соціального обслуговування, центр реабілітації «Гармонія» вразливим категоріям населення та яку кількість послуг надали за минулий рік.

Читайте також

Дядя Гріша у Вінниці! Волонтер на кріслі колісному зібрав понад 8 млн грн на армію
Детальніше
В аварії на Запоріжжі загинув Захисник з Калинівщини Олександр Бертман
Детальніше
У вінницькому оздоровчому таборі «ЯМаріуполь. Родина» стартував новий сезон
Детальніше
В Резерв+ тепер став доступним військово-обліковий документ в електронному вигляді
Детальніше
"Не всі знайомі поставились із розумінням до мого вибору": депутат Вінницької облради Ілля Гуменчук рятує бійців на передовій
Детальніше
В гімназії у Турбівській громаді відкрили меморіальну дошку полеглому Захиснику
Детальніше