Мер Вінниці Сергій Моргунов: "Економіка починає запускатись"

У Вінниці власників автомобілів просять не паркуватися біля сміттєвих майданчиків

11:23 12.03.2022

У Вінницькій міській територіальній громаді після запровадження комендантської години відбулися зміни у графіку вивезення сміття. Тепер його вивозять з 8:00 до 21:00, а не вночі, як це було раніше.

У департаменті комунального господарства та благоустрою міської ради зазначають, що тепер сміттєвози "ЕкоВін" часто не можуть під’їхати до контейнерних майданчиків, щоб забрати та вивезти сміття. Їх роботі перешкоджає приватний транспорт, припаркований перед самими майданчиками.

За останні дні і до департаменту, і на "Цілодобову варту" надходять звернення від вінничан, що на контейнерних майданчиках біля їхніх будинків не забирають сміття. Хочу пояснити, що раніше ці майданчики об’їжджали та прибирали в нічний час, а нині їх об’їжджають вдень, щоб встигати до комендантської години вивезти сміття. Але не до всіх можна дістатись. Часто мешканці прилеглих будинків припарковують свої автівки прямо перед контейнерними майданчиками і цим перешкоджають роботі служб, які вивозять сміття. Шановні водії, не залишайте свій транспорт біля контейнерних майданчиків, і не заважайте роботі спецтранспорту "ЕкоВіна", - говорить директор департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Юрій Семенюк.

Нагадаємо, поступово повертаються до роботи підприємства міста, запрацювали ринки та торговельні центри. Економіка починає запускатись. Це дуже серйозна необхідність.

Читайте також

На Вінниччині водій мікроавтобуса розтрощив стовп на “острівці безпеки”
Детальніше
У Вінниці формують фокус-групи в межах роботи над Планом управління відходами громади
Детальніше
У Румунії автобус з українцями зіткнувся з вантажівкою: серед постраждалих — діти
Детальніше
На Вінниччині взяли на хабарі чоловіка, який обіцяв підприємцям вплинути на ТЦК
Детальніше
Водій "під кайфом", а в пасажира - наркотики: вінницькі патрульні зупинили порушників
Детальніше
У Вінниці 56-річна жінка загинула під колесами вантажівки
Детальніше