У Вінниці влаштували першу освітню зустріч зі школярами у рамках курсу «Must have»

У Вінниці влаштували першу освітню зустріч зі школярами у рамках курсу «Must have»

17:13 13.03.2025

У хабі «Місто змістів» розпочалися курси з громадянської освіти для 30 учнів 8–10 класів шкіл Вінницької міської територіальної громади. В рамках семи офлайн-зустрічей учасники опановуватимуть основи громадянської освіти, лідерство, проєктний менеджмент, фандрейзинг, ефективні комунікації, адміністрування проєктів та тайм-менеджмент.

Курс реалізується Національним центром «Мала академія наук України» спільно з Департаментом освіти Вінницької міської ради. Метою навчання є підготовка молоді до ефективної командної роботи, розвиток управлінських навичок та реалізації власних ідей, що сприятиме їхньому професійному й особистісному зростанню.

Навчальний курс "Must have" – це не лише можливість отримати нові знання, а й шанс зрости як особистість та лідер. Учасники здобудуть універсальні навички, які допоможуть їм у реалізації проєктів та у майбутній професії. За 10 років у досвіду роботи у громадському секторі та бізнесі я отримала потужну базу знань, з якою готова ділитися з молоддю. Впевнена, що за цей час сформується спільнота юних лідерів, яка створить і реалізує не один проєкт, – зазначила керівниця курсу Тетяна Калугаряну.

Директорка департаменту освіти Вінницької міськради Оксана Яценко наголосила, що сучасний світ змінюється надзвичайно швидко, і молодь повинна бути готовою до нових викликів.

Щоб бути успішними, потрібно мати навички, актуальні у 21 столітті: ухвалювати правильні рішення, аналізувати та протистояти кризовим ситуаціям, діяти відповідально та проявляти лідерські якості. Вам змінювати місто, країну і світ, тому використовуйте всі можливості, які у вас є, – звернулася до школярів Оксана Яценко.

Підготовка молодого покоління

Курс має на меті підготувати молоде покоління до ефективної роботи в команді, реалізації власних ідей, вивчення важливих навичок управління та планування, що сприятиме їх професійному й особистісному розвитку в майбутньому. 

Період реалізації: 12 березня - 4 червня 2024 року. Участь безкоштовна.

Нагадаємо, тривав навчальний курс «Must have», який реалізувала «Мала академія наук України» спільно з департаментом освіти Вінницької міської ради. Курс мав на меті підготувати молоде покоління до ефективної роботи в команді, реалізації власних ідей; вивчення важливих навичок управління та планування, що сприятиме їхньому професійному та особистісному розвитку в майбутньому.

Embedded thumbnail for У Вінниці влаштували першу освітню зустріч зі школярами у рамках курсу «Must have»

Читайте також

У вінницьких ліцеях на благодійних ярмарках зібрали понад 750 тисяч гривень для ЗСУ
У вінницьких ліцеях на благодійних ярмарках зібрали понад 750 тисяч гривень для ЗСУ
Детальніше
«Мамо, я там, де хотів бути» вінницькі школярі почули останні слова захисників Маріуполя
«Мамо, я там, де хотів бути»: вінницькі школярі почули останні слова захисників Маріуполя
Детальніше
Вінничани у французькому парламенті молодь регіону лобіює інтереси України на міжнародній арені
Вінничани у французькому парламенті: молодь регіону лобіює інтереси України на міжнародній арені
Детальніше
Акція «Діти дітям»учні вінницького ліцею привітали однолітків у Старій Прилуці
Акція «Діти дітям»: учні вінницького ліцею привітали однолітків у Старій Прилуці
Детальніше
Живі символи й автентичний спів у Вінницькому технічному коледжі відбулася акція до Дня вишиванки
Живі символи й автентичний спів: у Вінницькому технічному коледжі відбулася акція до Дня вишиванки
Детальніше
Вінницькі ветерани опановують сучасний агробізнес у науковому центрі «Агро Кемпа»
Вінницькі ветерани опановують сучасний агробізнес у науковому центрі «Агро Кемпа»
Детальніше