У Вінниці відзначили найактивніших цьогорічних випускників громади
28 травня напередодні завершення навчального року, департамент освіти ВМР відзначив 28 найактивніших школярів за ініціативність, активну життєву позицію, творчий підхід та вагомий особистий внесок у розвиток учнівського самоврядування закладів освіти ВМТГ.
Як розповіли в міському департаменті, серед нагороджених школярів – представники учнівського самоврядування, громадського об’єднання старшокласників «Лідер», Дитячої дорадчої ради та Громадського представництва уповноважених з прав дітей Вінницької громади:
- Олександрович Тетяна, КЗ «Вінницький гуманітарний ліцей №1»
- Купрієнко Анастасія, КЗ «Вінницький ліцей №6»
- Самусь Діана, КЗ «Вінницький ліцей №6»
- Данилюк Анастасія, КЗ «Вінницький ліцей №7 імені Олександра Сухомовського»
- Коберник Анна, КЗ «Вінницький ліцей №8»
- Сосновська Олександра, КЗ «Вінницький ліцей №10»
- Самохвал Віктор, КЗ «Вінницький ліцей №10»
- Парфьонов Богдан, КЗ «Вінницький ліцей №11»
- Собчук Олександр, КЗ «Вінницький ліцей №12»
- Джус Максим, КЗ «Вінницький ліцей №12»
- Пишна Катерина, КЗ «Вінницький ліцей №12»
- Тетервак Анна, КЗ «Вінницький ліцей №13»
- Попова Єлизавета, КЗ «Вінницький ліцей №15»
- Субботін Сергій, КЗ «Вінницький ліцей №16»
- Добротун Олександра, КЗ «Вінницький ліцей №16»
- Балтак Євгенія, КЗ «Вінницький ліцей №18»
- Красилюк Дар’я, КЗ «Вінницький ліцей №18»
- Осадченко Каріна, КЗ «Вінницький ліцей №23»
- Керімова Дар’я, КЗ «Вінницький ліцей №31»
- Вітюк Аліна, КЗ «Вінницький ліцей №32»
- Лисун Юлія, КЗ «Вінницький ліцей №34»
- Карплюк Дар’я, КЗ «Вінницький ліцей №35»
- Ярмолинський Максим, КЗ «Вінницький технічний ліцей»
- Швець Каріна, КЗ «Вінницький технічний ліцей»
- Река Анастасія, КЗ «Писарівський ліцей»
- Крепка Ярина, КЗ «Писарівський ліцей»
- Замковий Олександр, приватний ліцей «Артинов»
- Порицька Софія, Подільський науково-технічний ліцей
Школярів нагородили грамотами департаменту освіти та брендованою сувенірною продукцією міста.
![У Вінниці відзначили найактивніших цьогорічних випускників громади](/sites/default/files/styles/compressor/3576x2200/inline-images/u-vinnytsi-vidznachyly-nayaktyvnishykh-tsohorichnykh-vypusknykiv-hromady-3.jpg?itok=WhW0D9VI)
Учні ініціювали та реалізовували різні проєкти, інформаційні кампанії, організовували благодійні акції, були активістами шкільного життя. Про це повідомила директорка департаменту освіти ВМР Оксана Яценко.
Так, протягом цього навчального року спільно з департаментом освіти було проведено чимало майстеркласів, конкурсів, онлайн-марафонів, обмінів досвідом роботи учнівського самоврядування та день місцевого самоврядування у ВМР, але найважливіше – це створення дитячого волонтерського центру «VinPatriot», мета якого – залучення та об'єднання охочих школярів та вихованці різного віку навколо добрих справ. Наразі першочергове завдання осередку – допомога ЗСУ, проте в планах – підтримка усіх, хто потребує допомоги. Оксана Яценко також подякувала одинадцятикласникам, які стоять на порозі дорослого життя, за вагомий внесок у розвиток учнівського самоврядування у закладах освіти нашої громади та побажала нових звершень у житті.
Дякуємо вам за свідому громадянську позицію та за гарний приклад для інших. Ви розумні та вмотивовані, отож я впевнена, що в майбутньому покажете себе як свідомі та цілеспрямовані громадяни, які впевнено крокують до своєї мети та зроблять Україну однією з найрозвиненіших країн світу, – підсумувала вона.
Нагадаємо, в Україні триває трансформація системи освіти та впровадження концепції «Нова українська школа». Наступний етап реформи – формування мережі закладів освіти, яка з 2027 року забезпечуватиме надання загальної середньої освіти з початкових шкіл, гімназій та ліцеїв.