У Вінниці відбувся воркшоп із проєктного менеджменту

У Вінниці відбувся воркшоп із проєктного менеджменту

10:29 24.04.2024

Одноденний воркшоп «Від ідеї до впливу» об’єднав на своєму майданчику представників громадських організацій та фахівців Вінницької міської ради. Учасники практикувалися у написанні грантової заявки, формуванні та презентації проєктів.

У такій синергії зусиль учасники мали можливість попрактикуватися у правильності написання грантової заявки, формуванні та презентації проєктів. А переможці ще й отримати кошти на їх реалізацію. Захід відбувся у Хабі «Місто змістів» в межах проєкту «Спільно», який впроваджується Фондом громади «Подільська громада».

У програмі воркшопу значна увага приділялася можливостям комплексного підходу до продукування та оформлення ідей, які надалі можуть претендувати на отримання гранту від донорських структур, у тому числі міжнародних. А також базовим навичкам ефективної співпраці у команді та взаємодії на рівні влади й громадськості.

Кожна із п'яти команд, у складі яких працювали співробітники департаментів Вінницької міської ради та представники/ці Мережі ІГС «Місто змістів», представила свій проєкт. Теми напрацьованих грантових заявок різнилися як за галузями та сферами, так і соціальною спрямованістю: від розвитку активного туризму, поширення серед підлітків знань про досвід демократії до підтримки Захисників та Захисників та їхніх родин.

Приємно відзначити, що до воркшопу, крім працівників структурних підрозділів міської ради, активно долучилися і представники громадських організацій. Усі учасники - молоді та креативні, - зауважила директорка департаменту кадрової політики Вінницької міської ради Тетяна Ласкавчук. – У нелегкий для країни час, дуже важливо, щоб якомога більше людей, які прагнуть зміцнити нашу громаду, мали знання та вміння участі у грантових проєктах. Такі додаткові джерела фінансування від донорів будуть необхідними й у період відновлення країни. Дякуємо Фонду громади «Подільська громада» за підтримку плідних ініціатив та гарну співпрацю. Сподіваємося на її продовження у найближчій перспективі.

За умовами воркшопу шляхом таємного голосування визначили два проєкти-переможці, які отримали фінансову підтримку на їх реалізацію.

Перше місце і мінігрант у сумі 30 тисяч грн здобув проєкт департаменту кадрової політики Вінницької міської ради та ОГС «Комунікаційна майстерня», що передбачає підвищення рівня ефективних комунікацій між співробітниками ЦНАПів міста з ветеранами та членами їхніх сімей.

Друге місце і 20 тисяч грн – у команди, яка генерувала ідею провести серед підлітків симуляційну гру «Зміни – це ми» із залученням депутатів, старост, представників виконавчих органів влади тощо. Цей проєкт впроваджуватимуть відділ молодіжної політики Вінницької міськради спільно з молодіжними організаціями Вінниці.

Синергійний воркшоп

Синергійний воркшоп «Від ідеї до впливу» реалізується в межах проєкту «Спільно», що впроваджується Фондом громади «Подільська громада» в межах проєкту «Посилення українських фондів громад» в рамках Угоди між Фондом Ч.С. Мотта та Громадською організацією «Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського починку Єднання» ІСАР Єднання.

Нагадаємо, 359 українців визнані переможцями останньої у 2023 році хвилі грантової програми «Власна справа» та отримають від держави 86,5 млн гривень на старт або розширення бізнесу. Загалом минулого року мікрогранти за цією програмою отримали понад 10 тисяч українців. 

Читайте також

Спа-процедури, йога, екскурсії та майстер-класи: для жінок та дітей оборонців організували ретрит
Детальніше
Словаччина може відкрити нові можливості для експорту вінницької агропродукції
Детальніше
Новітні технології, експорт та підсилення енергетики: Вінниця налагоджує співпрацю з Словаччиною
Детальніше
На вулиці Київській висадили півтори тисячі кущів троянд, які вінничани отримали за донати
Детальніше
Вінницький центр онкології отримав новий автомобіль "швидкої"
Детальніше
Завершився стипендіальний конкурс для молоді від "Подільської громади"
Детальніше