У Вінниці відбувся фестиваль робототехніки «Vinnytsia RoboCamp – 2024»

У Вінниці відбувся фестиваль робототехніки «Vinnytsia RoboCamp – 2024»

20:02 24.04.2024

Днями у Палаці дітей та юнацтва відбувся V відкритий фестиваль робототехніки «Vinnytsia RoboCamp – 2024». Участь у події взяли 32 команди, у складі яких змагалися 65 знавців конструювання, програмування та творчого мислення. 

Захід мав і благодійну мету: усі зібрані кошти спрямують на підтримку оборонців України.

Фестивальні дні були дуже насиченими: урочисте відкриття турніру, виставка-конкурс проєктів на вільну тему, змагання в номінаціях «WeDo» та «Робо Сумо» для молодшої категорії та «Робо Сумо», «RoboRace» – для старшої. А ще номінація «Мехатроніка», екскурсія містом – усе це залишило в учасників незабутні враження, нові знайомства та перемоги.

На фестивалі цьогоріч були представлені унікальні моделі пристроїв, механізмів, розумних будівель і транспорту. За гарні конструкторські рішення спецприз від журі отримали діти із комунальних закладів:

  • «Вінницька гімназія №24»,
  • «Вінницький ліцей №6»,
  • «Вінницький ліцей №4»,
  • «Сосонський ліцей Вінницького району Вінницької області»,
  • «Вінницький міський палац дітей та юнацтва»,
  • «Добровеличківський ліцей "Інтелект" Добровеличківської селищної ради Кіровоградської області»,
  • приватна школа «Інсайт» Вінниці.

А в загальному заліку змагань молодшої вікової категорії І та III місце вибороли команди Добровеличківського ліцею «Інтелект», II та III місце – команди Вінницького міського палацу дітей та юнацтва.

У старшій віковій категорії І місце між собою розділили дві команди Вінницького міського палацу дітей та юнацтва, II та III місце – команди Добровеличківського ліцею «Інтелект».

Вітаємо переможців і дякуємо нашим мужнім Захисникам та Захисницям нашої країни. Під час заходу нами були зібрані благодійні кошти, які будуть передані на підтримку ЗСУ. Щиро дякуємо департаменту освіти Вінницької міської ради, компанії "Вінець" та КЗВО "Вінницька академія безперервної освіти" за підтримку в проведенні фестивалю, незабутні емоції та враження, смачні гостинці та цінні подарунки! Наближаємо Перемогу разом, – підсумувала директорка Палацу дітей та юнацтва Ірина Матусяк.

Нагадаємо, в Палаці дітей та юнацтва тривав IV відкритий фестиваль робототехніки "Vinnytsia RoboCamp - 2023". На турнір приїхали змагатись 14 команд - 39 юних робототехніків із різних регіонів України, які захоплені улюбленою справою, вміють конструювати, програмувати, генерувати нові ідеї та рішення, працювати в дружній команді та вирішувати складні завдання.

Читайте також

Вінничани взяли участь у мистецькому заході "Зустрічі на зеленій галявині"
Детальніше
Олександр Усик після перемоги над Ф'юрі очолив рейтинг найкращих боксерів світу
Детальніше
Пані золотого віку з Вінницького терцентру перемогли на чемпіонаті з чирлідингу
Детальніше
У Вороновиці запланували шаховий Кубок області “На козацькому шляху”
Детальніше
Футбольна команда “Нива” (Вінниця) в гостях розгромила “Реал Фарму”
Детальніше
Усик проти Ф'юрі - битва за історичну велич
Детальніше