У Вінниці провели фестиваль робототехніки "Vinnytsia RoboCamp - 2023"

У Вінниці провели фестиваль робототехніки "Vinnytsia RoboCamp - 2023"

17:17 01.05.2023

Цими вихідними в Палаці дітей та юнацтва тривав IV відкритий фестиваль робототехніки "Vinnytsia RoboCamp - 2023". На турнір приїхали змагатись 14 команд - 39 юних робототехніків із різних регіонів України, які захоплені улюбленою справою, вміють конструювати, програмувати, генерувати нові ідеї та рішення, працювати в дружній команді та вирішувати складні завдання.

Урочисте відкриття турніру, виставка-конкурс проєктів на вільну тему, змагання в номінаціях "WeDo" та "Робо Сумо" молодшої категорії учасників, старшої - в номінаціях: "Робо Сумо", "RoboRace", "Мехатроніка", екскурсія історичною частиною міста та до музею моделей транспорту Вінниці - це незабутні враження, хвилювання учасників та тренерів, нові знайомства і перемоги.

На виставці-конкурсі проєктів цьогоріч були представлені цікаві моделі будівель, пристроїв та механізмів, елементів розумного будинку, промислової автоматики, які розроблялись учасниками з використанням деталей Lego або інших наборів, - інформує Вінницька міська рада.

У Вінниці провели фестиваль робототехніки "Vinnytsia RoboCamp - 2023"

Перше місце у виставці проєктів розділили команда Тернопільського комунального закладу Тернопільської міської ради "Станція юних техніків" за проєкти "Непереможний Київ" та "Військова база", також комунальний заклад "Вінницький ліцей №6" за проєкт "Школа майбутнього". Друге місце у виставці посів проєкт "Міксер "Helper" Краснянського Андрія з комунального закладу "ОЗ "Кодимський ліцей № 1" Одеської області. Третє місце розділили Краснянський Тимофій з комунального закладу "ОЗ "Кодимський ліцей № 1" Одеської області за проєкт "Снігоочисний екскаватор" та вихованець комунального закладу "Вінницький міський палац дітей та юнацтва" - Кателян Роман.

В загальному заліку змагань молодшої вікової категорії команди комунального закладу "Вінницький міський палац дітей та юнацтва ім. Л. Ратушної":

  • "Robokids" - І місце;
  • "Шалені українці" - ІІ місце;
  • "Evolution" - зайняли ІІІ місце.

В старшій віковій категорії команда із комунального закладу Хустського багатопрофільного ліцею №1 імені Івана Магули Хустської міської ради Закапатської області "Op(ti)mum" виборола І місце, команди комунального закладу "Вінницький міський палац дітей та юнацтва ім. Л. Ратушної" "DDS-3" – ІІ місце, "Yandar" і "Sleam Shady" - ІІІ місце.

Учасників заходу нагородила директорка Палацу дітей та юнацтва Ірина Матусяк, яка побажала юним вінничанам продовжувати рухатися вперед і підкорювати все нові й нові п’єдестали.

Вінниця може пишатися підростаючим поколінням, яке з юних літ впевнено здобуває перемоги. Щиро дякуємо департаменту освіти Вінницької міської ради, компанії "Вінець", Вінницькому музею моделей транспорту за підтримку в проведенні фестивалю, незабутні емоції та враження, смачні гостинці та цінні подарунки, - підсумувала вона.

Нагадаємо, у Вінницькій області визначили переможців обласного конкурсу для закладів освіти в рамках проєкту "Технологічне Майбутнє Вінниччини. Навчання школярів області основам робототехніки, програмування та інноваційного підприємництва".

Читайте також

Протягом двох днів у Вінниці тривав Відкритий чемпіонат міста з легкої атлетики
Детальніше
Укрпошта випустила нову марку до турніру Євро-2024. Що на ній зображено?
Детальніше
Юрій Іздрик, стендап Лєри Мандзюк та "Наші Кайдаші": вікенд у Вінниці 14-16 червня
Детальніше
У пришкільних таборах Вінниці для дітей організували спортивні майстеркласи
Детальніше
Вінничани здобули золоту та срібну медалі на чемпіонаті України з самбо
Детальніше
"Сезон вийшов непоганим": нападник вінницької молодіжної команди "Нива"
Детальніше