У Вінниці відбулись два шахових чемпіонати серед юнаків та дівчат

16:55 14.02.2023

Нещодавно у Вінницькій міській дитячо-юнацькій спортивній школі № 6 відбулись два спортивних змагання - це чемпіонат міста та чемпіонат Вінницької області з шахів серед юнаків та дівчат до 8 та 10 років. Першість на шахівниці вибороли вихованці міської дитячо-юнацької спортивної школи № 6.

Так, 45 учасників брали участь у чемпіонаті міста з шахів серед юнаків та дівчат до 10 років. Юні спортсмени із завзяттям грали партії на шахівниці демонструючи свій інтелект та майстерність.

Спортсмени міської дитячо-юнацької спортивної школи № 6 стали переможцями та призерами у категорії до 10 років:

• перше місце - Ілля Гужа, Кіра Горпиніч,
  • друге місце - Владислав Томашевський, Уляна Півторак,
  • третє місце - Юрій Перепелиця, Іванна Грінчук.

З 10 по 12 лютого проходив чемпіонат Вінницької області з шахів серед юнаків та дівчат до 8 та 10 років. У змаганні брали участь 66 учасників.

Серед юнаків та дівчат до 8 років п’єдестал розділили таким чином:

• перше місце - Іван Самохвал, Катерина Прокопович,
  • друге місце - Артем Кучер, Соломія Вітюк,
  • третє місце - Олександр Шабунін, Анастасія Чепка.

Переможцями в категорії до 10 років стали:

• перше місце - Владислав Тарковський, Грінчук Іванна
  • друге місце - Юрій Перепелиця; Олександра Данчук (Козятин)
  • третє місце - Дмитро Ровінський, Уляна Півторак.

За результатами змагань усі спортсмени були нагороджені призами та медалями від комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради.

У воєнний час змагань стало менше, але ми докладаємо максимум зусиль аби підвищити рівень майстерності наших вихованців, - каже директор міської дитячо-юнацької спортивної школи №6 Микола Боднар.

А голова комітету по фізичній культурі і спорту Сергій Краєвський додав, що попри важкі обставини, в яких сьогодні знаходиться вся Україна, спортивна спільнота Вінниці не припиняє виховувати молодих спортсменів та плекає у юних хлопців та дівчат "дух Перемоги".

Нагадаємо, у Вінниці пройшов відкритий чемпіонат міста з класичних шахів. До змагань долучилось 80 учасників різного віку. Грали за швейцарською системою в дев'ять турів. В номінації "кращий ветеран" чемпіоном став 72-річний Володимир Шпіркін, який виборов загальне четверте місце.

У Вороновиці запланували шаховий Кубок області “На козацькому шляху”
Детальніше
Футбольна команда “Нива” (Вінниця) в гостях розгромила “Реал Фарму”
Детальніше
Усик проти Ф'юрі - битва за історичну велич
Детальніше
"Вінницькі вовчиці" привезли нагороди з Чемпіонату України та готуються до наступних змагань