У Вінниці відбудеться майстер-клас з виготовлення брошки
22 грудня о 16:00, у Креативному просторі "Level 80", у Вінниці по вул.Магістратській, 80, відбудеться творчий майстер-клас з виготовлення символу наступного року – кролика, який прикрасить елемент одягу та стане оберегом 2023 року.
Захід орієнтований на дітей та молодь з-поміж переселенців. Вік: 10+
Участь безкоштовна, але кількість місць обмежена.
Обов’язкова реєстрація за посиланням.
Додаткова інформація за телефоном: 067 30 62 854 (Таїсія).
![У Вінниці відбудеться майстер-клас з виготовлення брошки](/sites/default/files/styles/compressor/1079x1082/inline-images/u-vinnici-vidbudetsya-mayster-klas-z-vigotovlennya-broshki.png?itok=qmKGXI9v)
Захід відбудеться за підтримки ГО "Дівчата" у партнерстві з міжнародною організацією World Vision та за фінансового сприяння ADH реалізують проєкт "Підтримка ВПО в Україні".
Нагадаємо, в атмосфері радості, тепла та здійснення мрій. У Вінниці 19 грудня для сотні дітей, які потребують соціальної опіки, служба у справах дітей разом із департаментом освіти Вінницької міської ради організували святковий захід до Дня Святого Миколая.