Міський голова Вінниці привітав з Днем Святого Миколая дітей-сиріт

Міський голова Вінниці привітав з Днем Святого Миколая дітей-сиріт

15:08 19.12.2022

В атмосфері радості, тепла та здійснення мрій. У Вінниці 19 грудня для сотні дітей, які потребують соціальної опіки, служба у справах дітей разом із департаментом освіти Вінницької міської ради організували святковий захід до Дня Святого Миколая. Хлопчикам та дівчаткам підготували концертно-розважальну програму, а також вручили подарунки.

Захід відбувся у Палаці дітей та юнацтва. Вітаючи малюків, Вінницький міський голова Сергій Моргунов зазначив, що влаштування свят до Дня Миколая Чудотворця у нашому місті є доброю традицією, і 2022 рік не став винятком, адже, попри війну, діти мають зростати з відчуттям захищеності та любові.

Міський голова Вінниці привітав з Днем Святого Миколая дітей-сиріт

У першу чергу нам необхідно всім подякувати і привітати зі Святим Миколаєм наші Збройні Сили, тому що відносно спокійна ситуація, яка є у Вінниці, – завдяки воїнам, які зараз в окопах на передовій, — наголосив, звертаючись до дітей, їхніх опікунів та піклувальників, Сергій Моргунов та водночас висловив надію на те, що таке свято в умовах війни стане останнім. — Я хочу, дорогі дітки, привітати вас зі Святим Миколаєм – святом, яке передусім приносить радість. Бажаю вам миру і оптимізму.

Окремо міський голова привітав сьогодні дівчинку Жасмін та хлопчика Миколку, які відзначають відповідно свої 6-й та 5-й Дні народження.

Міський голова Вінниці привітав з Днем Святого Миколая дітей-сиріт

А подарунком для усіх стала концертна програма та солодощі. Крім того, цього дня діткам від міської ради вручили також матеріальну допомогу.

Діти на обліку

На обліку у службі у справах дітей Вінницької міської ради перебуває 259 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з них 77 дітей-сиріт та 182 дитини, позбавлені батьківського піклування. 239 дітей передано до сімейних форм виховання, 4 дитини тимчасово влаштовано до сімей родичів, знайомих.

Міський голова Вінниці привітав з Днем Святого Миколая дітей-сиріт

Протягом 2022 року:

  • усиновлені 11 дітей; 
  • передані під опіку/піклування 27 дітей, 
  • влаштовані до дитячого будинку сімейного типу вісім дітей, 
  • до прийомної сім’ї - одну дитину, 
  • тимчасово влаштовані в сім’ї мешканців Вінницької міської територіальної громади чотири дитини.

На території Вінницької міської територіальної громади функціонує 12 прийомних сімей та один дитячий будинок сімейного типу, в яких виховується 21 дитина-сирота і дитина, позбавлена батьківського піклування, та 5 осіб із їх числа.

Міський голова Вінниці привітав з Днем Святого Миколая дітей-сиріт

Станом на 4 грудня служба у справах дітей опікується 21 сім’єю опікунів та піклувальників, у яких виховується 23 дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, та 5 прийомними сім’ями, у яких виховується 11 дітей вищезазначеної категорії, що перемістились з інших територій. Усі ці сім’ї перебувають на обліку внутрішньо переміщених осіб. 16 сімей із 39 дітьми даної категорії, якими опікувалась служба у справах дітей, перемістилися та проживають на інших територіях.

Нагадаємо, нове обладнання у перинатальному центрі. Волонтери доставили кювези експертного класу. У них для малечі створюють умови як в утробі матері — відповідною вологістю та температурою. 

Читайте також

В Тиврові провели безпековий захід в рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
Детальніше
Активне дозвілля, майстеркласи та екскурсії: у ліцеї №16 діє літній табір для школярів
Детальніше
Через війну покинули рідний дім: будинок сімейного типу з Вовчанська переїхав у Жмеринку
Детальніше
Діти вінницьких нацгвардійців напередодні Дня батька виготовили подарунки для своїх татусів
Детальніше
Сергій Моргунов представив Вінницю на Конференції з питань відновлення України в Берліні
Детальніше
Вінницькі учні передали 22 маскувальні сітки українським військовим
Детальніше