У Вінниці в житловому будинку на вулиці Батозькій, 4 оновили дах

У Вінниці в житловому будинку на вулиці Батозькій, 4 оновили дах

16:23 27.03.2024

У Вінниці завершили капітальний ремонт частини покрівлі житлового будинку за адресою: вулиця Батозька, 4. Дах тут зазнав пошкоджень внаслідок аварійної ситуації, спричиненої негодою.

Про це 27 березня інформує Вінницька міська рада.

До нас звернулись мешканці цього будинку зі скаргами на затікання під час опадів. Дана покрівля зазнала пошкоджень внаслідок урагану цієї зими. Фактично тут відірвало частину руберойду, який покривав дах. В результаті обстеження покрівлі та експертизи фахівці з'ясували, що вона потребує капітального ремонту, інакше в оселях могло б виникнути підтоплення. Стійкість нашої інфраструктури - один із пріоритетів міськради, тому маємо вишуковувати можливості для відповідних робіт там, де без цього не обійтися. Завдяки проведеним роботам, люди зможуть проживати у своїх квартирах з комфортом та не боятися сезону дощів, - зазначає директор департаменту житлового господарства міськради Віталій Місецький.

Загалом на пріоритет "Стійкість" цьогоріч у бюджеті громади передбачено 1 мільярд 204 мільйони гривень, а це - 40 % коштів, які не входять до захищених статтей.

Роботи виконували на умовах співфінансування. Більшість витрат профінансовані коштом міського бюджету. В ході робіт на цьому даху рубероїдного типу, замінили стяжку, оновили саме покриття та провели ремонт вентиляційних каналів, - інформує Вінницька міська рада.

Загалом цього року планується оновити покрівлі 13 житлових будинків. Практично всі вони перебувають в аварійному стані.

Нагадаємо, у Вінниці завершили капітальний ремонт ще однієї аварійної внутрішньобудинкової системи опалення. Якщо раніше підрядники завершили аналогічні ремонтні роботи в будинку на вулиці Чорновола, 6 та провулку Цегельному, 14, то днями відповідні роботи виконали й в багатоповерхівці за адресою: вулиця Стрілецька, 93.

Читайте також

Де у Вінниці 17 травня тривають ремонти комунальних мереж і систем
Детальніше
Де у Вінниці 16 травня виконують ремонт комунальних мереж - перелік адрес
Детальніше
У Вінниці завершують капремонт ліфта у ще одній багатоповерхівці
Детальніше
У приватному секторі Вінниці ремонтують дитячо-спортивні майданчики
Детальніше
У Вінниці розпочали капремонт покрівель одразу у чотирьох будинках
Детальніше
У Вінниці замінюють вікна у двох будинках на вулиці Антоновича
Детальніше