У Вінниці в дитсадочках триває проєкт Тиждень знань безпеки життєдіяльності

У Вінниці в дитсадочках триває проєкт "Тиждень знань безпеки життєдіяльності"

17:07 11.05.2022

У дитячих садках Вінницької міської територіальної громади, що працюють у змішаній та дистанційній формі триває "Тиждень знань безпеки життєдіяльності". Такі заняття необхідні, аби вберегти дітей від неприємностей та захистити від небезпеки, переконані в департаменті освіти Вінницької міської ради.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

У рамках освітнього проєкту організували найрізноманітніші заходи, що спрямовані на удосконалення організаційної та практичної роботи з питань безпеки вихованців, свідомого та дбайливого ставлення дітей дошкільного віку до свого здоров’я, підняття рівня інформаційно-просвітницької роботи з питань забезпечення безпечної життєдіяльності учасників освітнього процесу.

У Вінниці в дитсадочках триває проєкт Тиждень знань безпеки життєдіяльності

Для діток провели тематичні заняття, серед яких були дидактичні, рухливі та конструктивно-будівельні ігри, а також конкурс малюнків та читання тематичних творів художньої літератури.

Сьогодні, як ніколи, життєво необхідно озброїти дітей знаннями, уміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я, - каже директорка департаменту освіти Вінницкьої міської ради Оксана Яценко.

У Вінниці в дитсадочках триває проєкт Тиждень знань безпеки життєдіяльності

Нагадаємо, у Вінницькій громаді нині працює 13 чергових садочків. Їх відвідують ті дітки, які й раніше були залучені до освітнього процесу, і батьки яких наразі працюють.

Читайте також

Медалі, драйв та аніматори малечу Вінниці запрошують підкорити унікальну смугу перешкод
Медалі, драйв та аніматори: малечу Вінниці запрошують підкорити унікальну смугу перешкод
Детальніше
Кулі замість аргументів 16-річний підліток стріляв вночі по перехожому
16-річний підліток стріляв вночі по перехожому у Вінниці
Детальніше
Двоє дітей у лікарні на Вінниччині 13-річний водій квадроцикла протаранив ГАЗ
Двоє дітей у лікарні: на Вінниччині 13-річний водій квадроцикла протаранив ГАЗ
Детальніше
Два роки наруги на Вінниччині затримали вітчима, який систематично ґвалтував малолітню падчерку
Два роки наруги: на Вінниччині затримали вітчима, який систематично ґвалтував малолітню падчерку
Детальніше
Діти мають право на дитинство дитяче взуття для тих, хто зараз потребує підтримки
Діти мають право на дитинство: дитяче взуття для тих, хто зараз потребує підтримки
Детальніше
Вінницькі діти встановили національний рекорд в «Артеку» як пройшов незабутній відпочинок
Вінницькі діти встановили національний рекорд в «Артеку»: як пройшов незабутній відпочинок
Детальніше