У Вінниці триває поточний ремонт доріг, використовують рециклери

У Вінниці триває поточний ремонт доріг, використовують рециклери

19:38 17.03.2022

У Вінниці продовжується поточний ремонт доріг з використанням рециклерів. Дорожні служби вже полагодили пошкоджені ділянки автошляхів на вулицях Київська, Коцюбинського та Немирівське шосе.

У Вінницькій міській територіальній громаді постійно дбають про стан доріг. Навіть в холодну пору займаються ремонтом автошляхів, але застосовують для цього рециклери з використанням так званого холодного асфальту.

Такі роботи дозволяють подовжити термін експлуатації асфальтного покриття та зупинити подальше руйнування через перепади температур. Поточний ремонт доріг ми розпочали кілька днів тому. Спершу ми лагодимо автошляхи на вулицях Вінниці, де проходять основні маршрути громадського транспорту. Вже провели ремонтні роботи на пошкоджених ділянках вулиць Київська, Коцюбинського та Немирівське шосе. А відсьогодні бригади ремонтують пошкоджені ділянки доріг на вулицях Немирівське шосе, Князів Коріатовичів, Чехова та Ватутіна, - розповідає заступник директора департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Юрій Ковальчук.

За словами Юрія Ковальчука, основні роботи з ремонту автомагістралей Вінницької громади планують розпочати з настанням теплої та сухої погоди, щоб можна було використовувати гарячий асфальт.

Нагадаємо, Вінницька громада продовжує отримувати гуманітарну допомогу з різних куточків світу. Сьогодні місто отримало гуманітарну допомогу від української діаспори з Молдови.

Читайте також

За кошти міського бюджету у Вінниці ремонтують дахи багатоповерхівок
Детальніше
У Вінницькому районі без газопостачання залишиться село Очеретні
Детальніше
Де триватимуть ремонти на комунальних мережах Вінниці 18 червня
Детальніше
Кабінети МРТ, КТ та Рентген-операційна: у Подільському центрі онкології тривають ремонтні роботи
Детальніше
У Тульчинській лікарні відремонтували пасажирський ліфт
Детальніше
18 червня сім вулиць Вінниці залишаться без води через ремонті роботи
Детальніше