У Вінниці триває капітальний ремонт ще трьох будинкових покрівель

У Вінниці триває капітальний ремонт ще трьох будинкових покрівель

11:30 12.06.2024

У Вінниці підрядники розпочали капітальний ремонт трьох дахів житлових будинків. Йдеться про багатоповерхівки за адресами: вулиця Келецька, 60, вулиця Київська, 106 та вулиця Героїв Нацгвардії, 58.

Усі роботи виконують в межах підготовки до опалювального сезону та на прохання мешканців цих будинків. Зокрема, покрівлі багатоповерхівок на Київській, 106 та Героїв Нацгвардії, 58 ремонтують повністю коштом міського бюджету в межах першого безкоштовного ремонту одного з конструктивних елементів будинку для ОСББ. Покрівлю багатоповерхівки на Келецькій, 60 ремонтують на умовах співфінансування, де більшу частину витрат бере на себе також міський бюджет.

Попри те, що ворог хоче припинити життя у наших містах, ми маємо підтримувати порядок, чистоту, ремонтувати елементи будинків, – каже директор департаменту житлового господарства міськради Віталій Місецький. – Завдяки проведеним роботам підвищуємо комфортність проживання для мешканців з однієї сторони та посилюємо стійкість нашої міської інфраструктури – з іншої. Варто зазначити, що усі ці покрівлі перебували у критичному стані, тож відкладати їхній ремонт на пізніше було недоцільно.

Із зазначених будинків, покрівлі будинків на Келецькій, 60 та Київській, 106 є мембранними. В межах робіт тут, зокрема, замінять стяжку, оновлять саме покриття, виконають гідроізоляційні роботи та встановлять нові парапети, виконають обшивку та накриття вентиляційних каналів, оновлять виходи на горища. Крім того, в будинку на Келецькій, 60 на прохання мешканців також встановлять нові козирки над виходами з під'їздів.

А от покрівля будинку на вулиці Героїв Нацгвардії є шатровою. Тут в межах ремонтних робіт працівники підрядної організації утеплять перекриття, оновлять кроквяну систему, вентиляційні канали (зокрема відремонтують цегляну кладку), встановлять нові водостоки, козирки над під’їздами тощо. Крім того, замість шиферного покриття цей дах покриють металочерепицею.

Ремонти не припинятимуть

Наприкінці березня підрядники виконали капітальний ремонт частини покрівлі житлового будинку за адресою: вулиця Батозька, 4.

Наразі ремонтні роботи також виконують на покрівлях багатоповерхівок:

  • вулиці Келецька, 92,
  • вулиці Стельмаха, 43,
  • проспекті Юності, 26,
  • проспекті Юності, 22.

Загалом цього року в місті планують оновити покрівлі понад десяти житлових будинків. Практично всі вони перебувають в аварійному стані.

Нагадаємо, мешканці ще двох багатоповерхівок Вінниці пройдуть наступний опалювальний сезон з оновленими внутрішньобудинковими системами опалення. Виконані роботи спрямовані на покращення стану будинкової інфраструктури та дозволять зменшити кількість аварійних ситуацій.

Читайте також

У Вінницько-Хутірському ліцеї оновлять приміщення закладу
Детальніше
У Вінниці ще один ліфт споживатиме менше електроенергії
Детальніше
У Вінниці завершили капремонт систем каналізування та водопостачання двох багатоповерхівок
Детальніше
У Вінниці капітально ремонтують покрівлю будинку на вулиці Стрілецька, 3
Детальніше
У Вінниці завершили капремонт покрівлі на проспекті Юності, 26
Детальніше
У Вінниці ремонтують системи каналізування та водопостачання ще однієї багатоповерхівки
Детальніше