У Вінниці триває дводенний тренінг з психології для освітян громади

У Вінниці триває дводенний тренінг з психології для освітян громади

12:37 04.10.2023

У Вінниці триває дводенне навчання для тренерів «Перша психологічна допомога та управління стресом». 

Захід презентували у концерт-холі закладу «Монблан» в рамках спільної з Міжнародною організацією з міграції (МОМ) розробки програми оперативного реагування на психологічні виклики та створення підтримуючого середовища в закладі освіти.

У навчанні беруть участь 20 педагогів з 20 закладів дошкільної та загальної середньої освіти, а також представники громадського об’єднання старшокласників «Лідер» та громадського представництва Уповноважених з прав дітей (дитячих омбудсменів).

Учасники опановують навички управління стресом, складними емоціями, розбирають непередбачені ситуації, які можуть виникнути в освітньому середовищі. На другому етапі проєкту вони зможуть провести базове навчання у своїх колективах самостійно або за допомогою фахівців МОМ.

Це вже друге таке навчання. 20 учасників попереднього заходу, який відбувся наприкінці березня цього року, провели каскадні тренінги для близько 300 педагогів.

Міжнародна організація з міграції вже не вперше співпрацює з департаментом освіти Вінницької міськради. Представники МОМ знову проводять дводенний тренінг з психології, який містить два компоненти: управління стресом та пошук ресурсів. Підтримка ментального здоров’я зараз є особливо актуальною, а підтримка один одного – необхідна запорука нашої стійкості та Перемоги, – зазначила директор департаменту освіти Оксана Яценко.

Нагадаємо, департамент соціальної політики Вінницької міської ради спільно з Міжрегіональним координаційним гуманітарним штабом запрошують вінничан та переселенців відвідати захід з елементами тренінгу «Сміх замість ліків, або врятує сміхотерапія». Захід запланований на 6 жовтня.

Читайте також

"Вільна українська" - у Вінниці стартували безкоштовні курси української мови
Детальніше
У Вінниці проведуть дводенний «Правовий кемп» для молоді
Детальніше
Сімейні лікарі Вінниці пройшли тренінг щодо особливостей надання допомоги ветеранам
Детальніше
У Вінниці чоловіків-ветеранів запрошують на освітній онлайн-курс «Повернення додому»
Детальніше
У Вінниці завершився навчальний курс «Must have» в межах Всеукраїнської школи з громадянської освіти
Детальніше
Українські та польські рятувальники провели спільні навчання на Вінниччині
Детальніше