У Вінниці стартував Чемпіонат України з таїландського боксу муей-тай
5 квітня у Вінниці відбулося урочисте відкриття Чемпіонату України з таїландського боксу муей-тай серед дорослих, юніорів та юнаків.
Голова обласної ради Вячеслав Соколовий привітав учасників чемпіонату.
Сьогоднішня подія важлива для спортсменів. Нам за честь, що саме на Вінниччині проходить чемпіонат з тайського боксу. Цей вид спорту - це про силу, мужність волю і патріотизм, - зазначив Вячеслав Соколовий. - Дякуємо нашим Збройним Силам України за те, що маємо можливість проводити такі заходи. Дякуємо військовим за захист країни! У рядах різних бригад та підрозділів Збройних Сил захищає Україну багато спортсменів. Сьогодні з нами і наш герой - Віктор Торкотюк, командир спецпідрозділу ГУР "Артан".
Голова обласної ради наголосив, що воля, загартована в спорті, це - воля до перемоги.
Бажаю учасникам чемпіонату успіхів на рингу й усім нам спільної перемоги! Велика вдячність вам за те, що утверджуєте та прославляєте Україну на світових змаганнях, - сказав Вячеслав Соколовий.
![У Вінниці стартував Чемпіонат України з таїландського боксу муей-тай](/sites/default/files/styles/compressor/2000x1333/inline-images/435925987_743666374607177_1923944230384000448_n.jpg?itok=B7Kl77c6)
Вінницький міський голова Сергій Моргунов також подякував депутату Вінницької міської ради, президенту Вінницької обласної федерації з тайського боксу Віктору Торкотюку.
Пам’ятаю, як у 2014 році було лише 20 чоловіків-однодумців, які розпочинали тайський бокс у місті. А зараз тут вже багато спортсменів, - сказав Сергій Моргунов. - Я радий, що Вінниця зібрала сильних, витривалих та стійких спортсменів на цьому чемпіонаті. Бажаю, незалежно від результатів, максимально показати свою майстерність, боротися й здобути перемогу.
![У Вінниці стартував Чемпіонат України з таїландського боксу муей-тай](/sites/default/files/styles/compressor/2000x1333/inline-images/435917109_743666481273833_3049035109145171255_n.jpg?itok=QmVavT8s)
Чемпіонат України з таїландського боксу муей-тай триває з четвертого по сьоме квітня. Учасниками стали спортсмени з:
- Києва,
- Вінницької,
- Житомирської,
- Івано-Франківської,
- Тернопільської,
- Хмельницької,
- Кіровоградської,
- Дніпропетровської,
- Запорізької,
- Київської,
- Львівської,
- Миколаївської,
- Одеської,
- Полтавської,
- Харківської,
- Херсонської,
- Чернівецької,
- Чернігівської областей.
Загалом змагаються понад 400 спортсменів.
Нагадаємо, вперше в історії тхеквондо (ВТФ) Вінницької області в олімпійській програмі спортсмени з МДЮСШ №2 здобули титули чемпіонів.