У Вінниці розпочали роботу пришкільні табори

У Вінниці розпочали роботу пришкільні табори

10:23 09.06.2021

З 8 до 25 червня у Вінницькій міській територіальній громаді працюватимуть 33 пришкільні табори. Цього року у них відпочинуть 5300 дітей. Працюватимуть табори з 9:00 до 17:00 години з дотриманням карантинних обмежень.  

Після річної перерви у Вінниці знову відкрили свої двері пришкільні табори. Працюватимуть вони і на базі загальноосвітніх закладів новоприєднаних територій: Вінницько-Хутірський, Гавришівський, Писарівський ліцеї та Щітецька гімназія. 

У Вінниці розпочали роботу пришкільні табори

Педагоги для дітей підготували цікаву та насичену програму. Кожен заклад робив це індивідуально. Серед запланованих розваг для дітей - екскурсії, різноманітні конкурси, квести, флешмоби та спортивні змагання.

З кожним роком  кількість охочих відвідувати літні пришкільні табори зростає. І цей рік не став винятком. 5300 маленьких вінничан відпочиватимуть в 33 пришкільних таборах. З яких 2 - з англомовними загонами на базі Гуманітарної гімназії №1 та Спеціалізованої школи І ступеня №25. Ми раді, що не зважаючи на пандемію, маємо можливість відкрити їх цього року, - розповіла начальниця відділу виховання та позашкільної роботи департаменту освіти міської ради Наталія Перекрестенко. 

У Вінниці розпочали роботу пришкільні табори

Цього літа через пандемію коронавірусу робота пришкільних таборів відрізнятиметься від попередніх років. Діятимуть певні обмеження для безпеки перебування дітей у таборах. На територію табору заборонений вхід стороннім. А більшість заходів відбуватимуться не в приміщенні, а на вулиці.  

Ми не можемо цього сезону проводити розважальні масові заходи за участі сторонніх людей. Вчителі самі організовуватимуть усю програму. Але щоб урізноманітнити дозвілля дітей – вони відвідають аквапарк на базі спорткомплексу "Маяк", а також дитячу виставу в театрі ім. Садовського. На це вже виділені кошти з бюджету міської громади, - додала Наталія Перекрестенко. 

У Вінниці розпочали роботу пришкільні табори

Відзначимо, що у серпні 36 дітей-переможців Всеукраїнських олімпіад, турнірів, конкурсів Малої академії наук та 4 педагоги будуть відпочивати та навчатись у "Літній школі", яка уже більше 30 років працює під керівництвом Заслуженого учителя України Юрія Пасіхова. 

У Вінниці розпочали роботу пришкільні табори

Нагадаємо, У Вінниці вихованці центру "VinSmart" відвідуватимуть музеї, кінотеатри, театри та зоопарк

Читайте також

На Вінниччині провели турнір для юних рятувальників
Детальніше
У Вінниці створили ще одну прийомну сім’ю. У родину взяли 13-річну Олександру
Детальніше
Діти полеглих Захисників і Захисниць з Вінниці відпочивали у польському таборі
Детальніше
У Вінниці кіногуртки знімають фільми, де головні герої - діти
Детальніше
Літні табори центру реабілітації «Гармонія» запрошують молодь
Детальніше
У Вінниці відбувся чемпіонат України з шахів серед юнаків та дівчат до 8 років
Детальніше