У Вінниці розпочали капремонт стиків стінових панелей двох будинків

У Вінниці розпочали капремонт стиків стінових панелей двох будинків

10:34 18.03.2024

Енергоефективність та стійкість. У Вінниці розпочався цьогорічний капітальний ремонт стиків стінових панелей багатоквартирних будинків. 

Наразі працівники підрядних організацій приступили до гідроізоляційних робіт в будинках за адресами: 

  • вул. М. Ващука, 3, 4-6 під'їзд
  • вул. М. Ващука, 13, 3-4 під'їзд.

Капремонт стінових панелей обох будинків розпочався торік, тоді ми виконали гідроізоляційні роботи на частині під'їздів. Тепер маємо повністю завершити роботу на цих об'єктах, – розповідає директор департаменту житлового господарства міськради Віталій Місецький.

Ці роботи дозволять продовжити термін експлуатації панельних будинків, зменшити втрати тепла в опалювальний період та рівень вологості в помешканнях, який може підвищуватися внаслідок розгерметизації панельних швів. Крім підвищеного рівня вологості, в таких помешканнях також може з'являтися пліснява.

Маємо дбати про стійкість нашої інфраструктури. Завдяки проведенню під час ремонту гідроізоляційних робіт вдається запобігти руйнації конструктивних елементів будівель. Це дозволяє уникнути погіршення стану міжпанельних швів під дією вологи та покращити комфортність проживання в таких будинках, – каже очільник департаменту.

У Вінниці розпочали капремонт стиків стінових панелей двох будинків

Міжпанельні шви є тим конструктивним елементом панельних будівель, який найбільше зношується, тож з часом їх оновлення потребують практично всі будинки такого типу. У Вінниці таких нараховують близько 300.

На умовах співфінансування

Цьогоріч, як і минулого року, усі капітальні ремонти міжпанельних швів виконуватимуть за ініціативою мешканців та на умовах співфінансування. Левову частку витрат бере на себе міський бюджет. Наразі ці роботи заплановані на трьох будинках.

Нагадаємо, критична інфраструктура Вінниці продовжує працювати стабільно. Громадський транспорт курсує за графіками робочого дня, комунальні служби дбають про комфорт містян, якість та безперебійність надання послуг

Читайте також

Де у Вінниці 17 травня тривають ремонти комунальних мереж і систем
Детальніше
Де у Вінниці 16 травня виконують ремонт комунальних мереж - перелік адрес
Детальніше
У Вінниці завершують капремонт ліфта у ще одній багатоповерхівці
Детальніше
У приватному секторі Вінниці ремонтують дитячо-спортивні майданчики
Детальніше
У Вінниці розпочали капремонт покрівель одразу у чотирьох будинках
Детальніше
У Вінниці замінюють вікна у двох будинках на вулиці Антоновича
Детальніше