У Вінниці п’яний водій в’їхав у дорожній знак
Вчора, 28 грудня, вночі патрульним надійшов виклик про аварію на вулиці 600-річчя у Вінниці. Прибувши на місце події, поліцейські виявили, що водій автомобіля Opel Omega не впорався з керуванням та в'їхав у дорожній знак.
Спілкуючись із порушником, інспектори помітили у винуватця аварії ознаки алкогольного сп'яніння.
Чоловік погодився пройти огляд на спецприладі Drager. Результат виявився позитивним — 2,53 проміле алкоголю, — інформує патрульна поліція Вінницької області.
![У Вінниці п’яний водій в’їхав у дорожній знак](/sites/default/files/styles/compressor/960x1280/inline-images/u-vinnici-pyaniy-vodiy-vikhav-u-dorozhniy-znak-2.jpg?itok=OEvPjjWI)
![У Вінниці п’яний водій в’їхав у дорожній знак](/sites/default/files/styles/compressor/960x1280/inline-images/u-vinnici-pyaniy-vodiy-vikhav-u-dorozhniy-znak.jpg?itok=lHz5iUe2)
На 56-річного водія автомобіля Opel Omega патрульні склали протоколи за ст. 124 (Порушення ПДР, що спричинило пошкодження транспортних засобів) та за ст. 130 (Керування в стані алкогольного сп'яніння) КУпАП.
Нагадаємо, 21 грудня у Вінниці на пров. Київському поліція зупинила автомобіль Mercedes-Benz. Водій, який керував транспортним засобом був у стані алкогольного сп'яніння.