У Вінниці п’яний водій в’їхав у дорожній знак

У Вінниці п’яний водій в’їхав у дорожній знак

17:02 29.12.2021

Вчора, 28 грудня, вночі патрульним надійшов виклик про аварію на вулиці 600-річчя у Вінниці. Прибувши на місце події, поліцейські виявили, що водій автомобіля Opel Omega не впорався з керуванням та в'їхав у дорожній знак.

Спілкуючись із порушником, інспектори помітили у винуватця аварії ознаки алкогольного сп'яніння.

Чоловік погодився пройти огляд на спецприладі Drager. Результат виявився позитивним — 2,53 проміле алкоголю, — інформує патрульна поліція Вінницької області.

У Вінниці п’яний водій в’їхав у дорожній знакУ Вінниці п’яний водій в’їхав у дорожній знак

На 56-річного водія автомобіля Opel Omega патрульні склали протоколи за ст. 124 (Порушення ПДР, що спричинило пошкодження транспортних засобів) та за ст. 130 (Керування в стані алкогольного сп'яніння) КУпАП.

Нагадаємо, 21 грудня у Вінниці на пров. Київському поліція зупинила автомобіль Mercedes-Benz. Водій, який керував транспортним засобом був у стані алкогольного сп'яніння.

Читайте також

На Вінниччині військовий командир вимагав від підлеглого весь його заробіток — 200 тисяч гривень хабарів
На Вінниччині військовий командир вимагав від підлеглого весь його заробіток — 200 тисяч гривень хабарів
Детальніше
Вінничани зателефонували на 102 і патрульні зупинили п'яного водія на вул.Магістратській
Вінничани зателефонували на 102: патрульні зупинили п'яного водія на вул.Магістратській
Детальніше
У Вінниці затримали чоловіка, який зірвав золотий ланцюжок із 73-річної пенсіонерки
У Вінниці затримали чоловіка, який зірвав золотий ланцюжок із 73-річної пенсіонерки
Детальніше
Автобус «Київ — Болгарія» перекинувся на трасі серед постраждалих — дитина з Вінниччини
Автобус «Київ — Болгарія» перекинувся на трасі: серед постраждалих — дитина з Вінниччини
Детальніше
Директору лікарні на Гайсинщині повідомили підозру незаконні надбавки завдали мільйон збитків
Директору лікарні на Гайсинщині повідомили підозру: незаконні надбавки завдали мільйон збитків
Детальніше
На Вінниччині посадовець хотів привласнити землю громади вартістю понад 400 тисяч
На Вінниччині посадовець хотів привласнити землю громади вартістю понад 400 тисяч
Детальніше